reklama

Na rohu ulíc Zelenečská – G. Steinera plánujú postaviť polyfunkčný dom s 24 bytmi

V štádiu územného konania na Mestskom úrade v Trnave sa nachádza projekt plánovanej výstavby polyfunkčného domu na ulici Gábora Steinera v Trnave. Trnavská spoločnosť LV – Centrum plánuje postaviť na rožnom oplotenom pozemku v dotyku križovatky ulíc G. Steinera – Zelenečská polyfunkčný objekt s 24 bytovými jednotkami na troch podlažiach, priestormi určenými pre obchod a služby v prízemí a podzemnými garážami so 40 miestami na parkovanie.
Navrhovaný objekt má byť dopravne obsluhovaný so vstupom z Bočnej ulice, odkiaľ bude riešený vstup do suterénu budovy. Rovnako zo suterénu má byť riešené aj zásobovanie polyfunkčných jednotiek v prízemí budovy. Súčasťou projektu je navrhované detské ihrisko a sadové úpravy. Prístup k obchodným priestorom a bytom bude z ulice G. Steinera. Plocha pozemku určeného pre výstavbu budovy je 936 metrov štvorcových.

Ulož ako PDF
Napísal 28. októbra 2007 23:44. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.