Semifinále Gastro Junior Skills Slovakia

Dňa 4. a 5. novembra sa na hotelovej akadémii v Nitre uskutočnilo semifinále prestížnej celoštátnej súťaže Gastro Junior 2010/2011 – Skills Slovakia – Nowaco Cup, Callebaut Cup.

Veľkou vážnosťou a tým aj profesionálnou odbornou porotou semifinále boli hodnotiaci komisári, ktorými boli michelinový kuchár Pavel Pospíšil, najlepší kuchár rokov 2008, 2009, 2010, podľa hodnotenia Gurmán Award, Jaroslav Žídek, šéfkuchár hotela Mercure a Chef Klubu mladých kuchárov a cukrárov Martin Kovarský, executive chef pre vybrané hotely Peter Kulhány a moderátor, gurmán Justin P. Topolský.

Týmto Vás chceme pozvať na vyvrcholenie tejto zaujímavej súťaže do priestorov Incheby v Bratislave, kde sa odohrá finále v rámci medzinárodného veľtrhu gastronómie a cestovného ruchu Danubius Gastro 2011.

Finále Gastro Junior 2010/2011 – Skills Slovakia – Nowaco Cup, Callebaut Cup

Postupujúci kuchári:

Stredná odborná škola v Lučenci, Zvolenská cesta č. 83, 984 01 Lučenec – Dušan Gažo

Hotelová akadémia, Mikovíniho 1, 831 02 Bratislava – Juraj Minárik

SOŠ obchodu a služeb, Zdravotnícka 3, 940 01 Nové Zámky – Erik Kovács

Súkromná stredná odborná škola EDUCO, Slanická osada, 029 01 Námestovo – Zdenko Kramarčík

Hotelová akadémia Liptovský Mikuláš, ul. Čs. brigády 1804, 031 01 Liptovský Mikuláš – Ján Černega

Náhradníci:

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Lomonosovova 2797/6, 918 54 Trnava – Lukáš Oplt

Stredná odborná škola, Školská 5, 975 90 Banská Bystrica – Lukáš Krška

Priamy postupujúci (víťaz Euroakademik Gastro 2010):

Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu Jabloňová 1351, Zvolen – Marek Sojka

Divoká karta: SOŠ OaS, Námestie sv. Martina 5, 908 51 Holíč – Veronika Pobudová

Postupujúci cukrári:

Stredná odborná škola obchodu a služieb, 1. Mája 1264, 020 01 Púchov – Monika Filová

Stredná odborná škola obchodu a služeb, Mojmírova 99/28, 921 01 Piešťany – Lucia Žažová

Skromná stredná odborná škola Trhovisko 2294/15, Dunajská Streda – Ádám Soós

Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Jabloňová 1351, Zvolen 961 01 – Simona Krnčanová

Stredná odborná škola Janka Jesenského 888/1, 963 01 Krupina – Michal Konček

Náhradníci:

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Nábrežie J. Kalinčiaka 1, 971 01 Prievidza – Silvia Pálešová

Spojená škola, Centrálna 464, Svidník – Veronika Jakubová

Priamy postupujúci (víťaz Euroakademik Gastro 2010):

Stredná odborná škola, Zvolenská cesta 83, 984 01 Lučenec – Margaréta Drobová.

Ulož ako PDF
Napísal 23. novembra 2010 8:37. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0.


INZERCIA

Napíš komentár

reklama
Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané.