reklama

Audi odrazilo škodovku priamo do prechádzajúcich chodkýň

Pri dopravnej nehode na Sladovníckej ulici v Trnave sa vo štvrtok 15. marca zranili dve chodkyne.

Do 57-ročnej vodičky Škody, ktorá dávala prednosť dvom ženám, narazilo zozadu Audi so 40-ročným mužom za volantom. Po náraze škodovku odhodilo priamo do prechádzajúcich chodkýň.


Nehoda sa stala v týchto miestach na prechode pre chodcov

Vodič Audi sa pravdepodobne nevenoval plne riadeniu. Pri nehode utrpela 37-ročná chodkyňa ľahké zranenia a 66-ročná chodkyňa skončila v nemocnici s ťažkými zraneniami. Alkohol u vodičov zistený nebol. Celková škoda vznikla vo výške 1600 eur. Príčiny a okolnosti dopravnej nehody polícia vyšetruje,“ informoval krajský policajný hovorca Michal Hanus.

Polícia upozorňuje vodičov, aby dbali na zvýšenú opatrnosť voči ostatným účastníkom cestnej premávky, najmä tým najzraniteľnejším, nemotorovým účastníkom. „Aj malá chvíľa nepozornosti môže skončiť tragédiou, a preto je v záujme každého z nás, aby sa plne venoval vedeniu motorového vozidla a tak predišiel tragédii,“ zdôraznil Hanus.

Ulož ako PDF
Napísal 16. marca 2012 11:02. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0.


INZERCIA

3 komentáre pre “Audi odrazilo škodovku priamo do prechádzajúcich chodkýň”

  1. 1
    gerwse says:

    aha ho mladeho z audi ide jar, ale takto balit baby ? Kvetiny mohol nosit aj inej.

  2. 2
    majec says:

    policajti by sa mali viav venovať uvedenému úseku cesty, nakoľko tam autá jazdia ako na pretekoch…

Napíš komentár

reklama
Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.