reklama

Na Cukrovej vyrastie do jari nový polyfunkčný objekt

Súkromný investor zahájil v druhej polovici septembra na Cukrovej ulici výstavbu polyfunkčného objektu.

Na pozemku s rozlohou 2200 metrov štvorcových má vzniknúť budova určená pre administratívu a skladové priestory.

Administratívna časť bude murovaná, skladové priestory, ktoré zaberú približne polovicu pozemku, sú riešené systémom montovaných oceľových hál.

V súčasnosti máme zazmluvnených približne 60 percent kancelárskych priestorov. V skladových priestoroch bude veľkosklad značkového textilu,“ priblížil zástupca investora projektu.

Výstavba nového polyfunkčného objektu má byť ukončená v priebehu jarných mesiacov budúceho roka.

Ulož ako PDF
Napísal 9. októbra 2012 9:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

4 komentáre pre “Na Cukrovej vyrastie do jari nový polyfunkčný objekt”

 1. 1
  watchdog says:

  Co robite tajnosti s investorom. V Trnave je to katastrofa clovek musi byt detektiv aby zistil kde sa nieco chysta. Rovnako chybaju na viacerych aktualnych stavbach v meste (napr. pri budove Spiegelsaalu) povinne informacie o stavbe ale nikoho vratane inspekcie to netrapi.

 2. 2
  frnakcopamata says:

  Budova a sklad budu mat klimatizaciu aby nebol citit dunct z cukrovarskeho odkaliska alebo vedlajsej praziarne, alebo da stavebnik zlavu na najomnem.

 3. 3
  vlaDyka says:

  Trochu legislatívy : viď tzv „Stavebný zákon“, § 105 Priestupky, bod b.) : „Priestupku  sa dopustí ten, kto neoznačí stavenisko s uvedením potrebných údajov o stavbe a účastníkoch výstavby [§ 43i ods. 3 písm. b)], … Za priestupok podľa odseku 1 písm. a) až d) možno uložiť pokutu do 3 300 eur.“
  Ale staci sa prejst (nielen) po Trnave….a mozno jedine tabule s oznacenim co najdete su tie pri obchvate. (spolupeniazky z EU). ;( Ale cest vynimkam…..

 4. 4
  vlaDyka says:

  Siel som dnes okolo…. stavba „rastie“, kopec ludi v akcii…
  ALE – ani jeden robotnik, ci uz na zemi ….pod zeriavom, nakladom,… ci hore „na poschodi“ alebo zopar evidentne nie robotnikov okolo… – nikto tam nemal zakladne ochranne pomocky – ziadna helma, ziadna vesta….nic. Bezpecak by tam mal evidentne co robit !!!
  Stavba STALE NEOZNACENA, takze sa tam porusuje este aj zakon stavebny. V podstate sa neda poznat kto, co, na zaklade coho a co tam stavia !
  Mañaaaaana….

Napíš komentár

reklama
Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.