reklama

Pre výstavbu okružnej križovatky uzavrú časť Moyzesovej ulice

Miestna komunikácia na ulici Štefana Moyzesa bude v 220 – metrovom úseku od križovatky ulíc Ružindolská – Suchovská po ulicu Osvaldovu uzavretá. Dôvodom je prebiehajúca rekonštrukcia a výstavba okružnej križovatky.

Uzávierka začne platiť v stredu 14. novembra o 7. hodine a potrvá do 23. novembra, informoval odbor dopravy a komunálnych služieb na mestskom úrade v Trnave.

Obchádzková trasa v dĺžke 420 metrov povedie z Moyzesovej cez Osvaldovu na ulicu Andreja Kubinu a naspäť v opačnom poradí ulíc.

Realizácia novej kruhovky s priemerom 29 metrov začala v októbri a potrvá približne do polovice decembra. Vzhľadom na prebiehajúce stavebné práce je v priestore znížená rýchlosť na 20 kilometrov za hodinu.

Prestavba križovatky na okružnú si z rozpočtu Trnavského samosprávneho kraja vyžiada investíciu vo výške 248-tisíc eur.

MAPA:

Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 10. novembra 2012 9:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

2 komentáre pre “Pre výstavbu okružnej križovatky uzavrú časť Moyzesovej ulice”

 1. 1
  Jozef says:

  A teraz, kej je vyriešená dopravná situácia s kruhovými križovatkami v celom meste je najvyšší čas realizovať betónové svetelné križovatky.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 2. 2
  Trnavčan says:

  ešte by som prijal nejaké rozumné riešenie križovatky pri cukrovare a potom sa vrhnut na mikoviniho ulicu a ten rozbitý most, lebo tie flaky čo tam porobili spravili cestu ešte horšou ako bola

  Thumb up 6 Thumb down 0

Napíš komentár

reklama
Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané.