reklama

Opití vandali ničili atletický areál Slávie

Cez víkend si opití vandali posilňovali svoje egá v atletickom areáli Slávie. Normálnemu človeku pri pohľade na takéto niečo zostáva rozum stáť.

Vytrhané kríčky, zničený mantinel, porozhadzované kvetináče, lavičky, aj ťažká bežecká prekážka. Takýto pohľad sa naskytol Slávistom v sobotu ráno po príchode do areálu.

Naozaj ťažko to nejako komentovať. Nestalo sa to prvý raz. Našťastie, tartan zostal nepoškodený, nie sú ani väčšie materiálne škody. Vandali skákali po kríkoch, niektoré z nich vytrhali, prevracali kvetináče. Škoda slov,“ hovorí šéf Slávie Vladimír Gubrický.

slavia-vandali-6
Zničené kríčky pri vstupe na štadión

S vandalstvom sa Slávisti stretávajú pravidelne. Areál si zveľaďujú a udržiavajú dobrovoľne, vo voľnom čase. O to viac ich bolí, keď vidia takúto spúšť.

Zažívame to cez pomerne pravidelne najmä cez jarmok alebo po diskotékach,“ konštatuje.

V oplotenom areáli v noci nesvietia svetlá, nepomohla by ani bezpečnostná kamera. Je to len o ľuďoch.

Ďalšie fotografie:
slavia-vandali-5
slavia-vandali-2
slavia-vandali-3
slavia-vandali-4
slavia-vandali-1
slavia-vandali-8

Ulož ako PDF
Napísal 16. septembra 2013 9:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

6 komentárov pre “Opití vandali ničili atletický areál Slávie”

 1. 1
  Michal says:

  Toto je úplne typické pre súčasnú TT mladú generáciu, ktorá je prevažne vypatlaná z TV, facebooku, mobilov + rozmaznaná od rodičov, ktorý namiesto venovaniu sa, radšej mladým kúpia všetko, o čo si zažiadajú, len aby ich neotravovali… A v TT je táto mládež extra vypatlaná … (neviem čím to je, možno atómkou… :D

 2. 2
  Kika says:

  Presne ako píše Michal. Odhadujem, že možno 2-3 z desiatich mladých majú nejaké záľuby a voľnočasové aktivity (šport, tanec, kultúra a pod.), ostatným stačí fejsbuk, chujoviny na internete a televízor.
  Vyrastá generácia, ktorú nič nebaví, nič nevie, o nič sa nezaujíma a všetko im je jedno.

 3. 3
  Miro K. says:

  Ale čoby … aj my sme boli mladí a trochu alkoholu a ideš. Chcem poradiť prevádzovateľom kúpiť si jedného alebo vlčákov a malo by to stačiť.

 4. 4
  Jožo says:

  Tento jarmok je už len pre idiotov, samý ožran, mesto ogrcané ošťa…, Keď to nevedia robiť kultúrme, nech to vôbec nerobia. Zábava na úrovni svojich tvorcov…

 5. 5
  martin says:

  Chodím okolo arealu často a som ozaj naštvaný, ako si napr. vypatlaní sprayeri liečia svoje komplexy na čerstvo natretých stenách svojími čarbancami a to opakovane a s usmevom na tvári, prečo klub nedá podanie na políciu? Obdobie jarmoku je rizikove, tak nechápem, že po doterajších skusenostiach sa areal nezabezpečil v nočných hodinách stražnou službou a to osvetlenie radšej nekomentujem.

Napíš komentár

reklama
Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.