reklama

V Kamennom mlyne pri Kolibe pribudne murovaný gril a zastrešený altánok

Murovaný gril a nový drevený prístrešok určený pre verejnosť postaví mesto v priestoroch pri ohnisku neďaleko Koliby v Kamennom mlyne.

Investícia je pokračovaním projektu obnovy neďalekého detského ihriska a sadových úprav v okolí ohniska, kde pred dvomi rokmi mesto pristúpilo k celkovej rekultivácii priestorov a výsadbe desiatok drevín a krovín.

V tomto roku odovzdali v Kamenáči do užívania aj zrekonštruovaný amfiteáter.

ohnisko-kamenny
Priestory ohniska pri Kolibe

Kamenný gril je navrhutý s priemerom 120 cm, drevený altánok so sedlovou strechou a pevnou podlahou má mať rozlohu 4 x 3,5 metra.

Mesto v súčasnej fáze hľadá dodávateľa formou verejnej súťaže.

Nové prvky v priestore Kamenného mlyna bude môcť využívať verejnosť bezplatne zrejme už v priebehu tohto leta.

Dotknuté územie označené na mape:
ohnisko-uzemie

Zdroj: OÚRK MsÚ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 6. mája 2014 11:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

9 komentárov pre “V Kamennom mlyne pri Kolibe pribudne murovaný gril a zastrešený altánok”

 1. 1
  . says:

  prečo tu informujete o takých malichernostiach?

  • 1.1
   Heisenberg says:

   Pretože je to pokračovanie obnovy toho priestoru tak ako bolo v článku písané a bude to tam pre ľudí? Informácia. Pre obyvateľov. Málo?

 2. 2
  duch svaty says:

  Myslienka je to pekna o to pokoj, aj by som si tam isiel nieco opiect ale neviem ci nebudem trochu divne vypadat ked budem prebiehat cez obchvat so spekackami v rukach na ceste k ohnisku…

  • 2.1
   Flego says:

   Tak sú tu rôzne možnosti. Napríklad, že na obchvate počkáš na zelenú a prejdeš. Alebo dáš v novembri červenú súčasnej garnitúre a možno sa všeličo zmení…. :-)

   • 2.1.1
    duch svaty says:

    Cervenu davam cervenym furt a furt tu ta cvarga koministicka obchendruje, nasa spolocnost este neni pripravena uplne sa zbavit svojich gustinov a reflexnych prvkov od renaty ale myslim ze sme na dobrej ceste. Tak ako flasikova a spol dostanu cez hubu v eurovolbach (len co bude s atlantickymi treskami) tak dufam ze Trnava sa tiez prebere trocha v Novembri.

   • 2.1.2
    danTT says:

    je to zaujímavé takáto „viera“, viem čo myslíš, no v zálohe nečakajú žiadne extra kapacity, bohužial, križiakov sme tu mali 20 rokov a tiež jako nič moc…len chcem troška realne zbrzdiť optimizmus. Ja už neverím ničomu….

    • 2.1.2.1
     Flego says:

     :-) ak by Slováci neverili, že príde zmena k lepšiemu, tak nás dodnes okupujú Rimania, Tatári, Turci, Maďari, Nemci, Rusi, komunisti alebo nejaká iná háveď. Skúsim pár citátov zo Sama Chalupku, majú cez 160 rokov ale sú stále aktuálne: „…Bláhal už víťaz pyšný, že si bude pásti vôľu svoju na veky po Slovenskej vlasti a žiť z našich mozoľov, ale bláhal darmo! Dal nám Boh zas dobrý deň, zlomili sme jarmo. A tí krutým železom čo nad nami vládli kdeže sú? My stojíme ale oni padli…“ Napriek všetkému útlaku sú Slováci dodnes slobodný národ, pretože verili, že nebudú otrokmi. „…a ty mor ho! Hoj mor ho detvo môjho rodu, kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu. A čo i tam dušu dáš v tom boji divokom, mor ty len a voľ nebyť, ako byť otrokom!“ Tak hlavu hore a ver! :-)

  • 2.2
   palo says:

   špekáčky sú odpad, hoď si na gril račej býčie oné ……..
   http://goo.gl/h5XnhV

 3. 3
  kinder says:

  Nech sa vedenie mesta ide pozrieť na oddychový park napríklad do Nitry. Koľko tam je atrakcií, vrátane živých zvierat a samozrejme príjemného posedenia. Škoda, že nemáme Dvonča.

Napíš komentár

reklama
Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.