Peko s Kukuľkovou dorasteneckými majstrami SR

Národné stolnotenisové centrum v bratislavskej Rači sa v dňoch 3.-4.5.2014 stalo miestom majstrovstiev SR dorastu v stolnom tenise.

Výborne výsledky dosiahli Štefan Peko a Tatiana Kukuľková z KST Viktória Trnava: spolu si vybojovali titul v zmiešanej štvorhre a Tatiana si k tomu ešte vybojovala bronz v dvojhre i štvorhre.

Na majstrovstvách štartovali aj ich oddieloví kolegovia Lukáš Krupanský a Zuzana Peková. Hoci podali svoje nadštandardné výkony, na medailu to nestačilo.

peko-kukulkova
Štefan Peko a Tatiana Kukuľková

Štefan s Tatianou si ako dlhodobo zohratá dvojica zaslúžene vybojovali titul. Poradili si s top pármi, ktoré sú od nich staršie a teda aj zohratejšie o 3-4 roky. Musím taktiež vyzdvihnúť výkony našich hráčov aj v dvojhrách a štvorhrách, kde podali naozaj výborné výkony, ktorým neraz tlieskala takmer celá hala,“ zhodnotil predseda Viktórie Štefan Peko.

Ivan Peko

Ulož ako PDF
Napísal 7. mája 2014 9:16. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0.

INZERCIA

Napíš komentár

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané.