reklama

Polícia opätovne žiada o pomoc pri pátraní po dlhodobo nezvestnom mužovi

Polícia sa opakovane obracia na občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnom 56 – ročnom Jozefovi Vlkovičovi z Trnavy, ktorý býval na Ulici I. Krasku.

“Nezvestnosť muža oznámila rodina po vyše roku. Muž bol dlhšie bez kontaktu s rodinou a naposledy ho videli v záhradkárskej oblasti v Modranke,” uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Jozef Vlčkovič je 180 cm vysoký, štíhlej postavy, má dlhšie hnedé, prešedivené vlasy, zarastenú tvár a hnedé oči.

Viac informácií o nezvestnom mužovi nie je známych.

“Od nahlásenia uplynulo niekoľko mesiacov a po nezvestnom mužovi polícia naďalej pátra. Všetky doteraz preverené informácie sa polícii nepotvrdili,” pripomenula.

Ak ste muža poznali, alebo ste ho videli, akékoľvek informácie o ňom oznámte polícii na číslo 158.

joz-vlkov

Ulož ako PDF
Napísal 6. mája 2015 9:19. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0.


INZERCIA

1 komentár pre “Polícia opätovne žiada o pomoc pri pátraní po dlhodobo nezvestnom mužovi”

  1. 1
    Michal says:

    Zdá sa mi, že tohto pána stretávam často v meste TT. Napríklad sedáva pri Jednote na námestí Jozefa Herdu, ale možno sa na neho len podobá…

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.