reklama

Mikuláš v Prestige Parku

Prestige Park opäť dokázal, že bývanie u nich nie je klasické nájomné bývanie, ale je to skutočný domov. Svedčí o tom aj Mikulášske prekvapenie, ktoré si Prestige Park pripravil pre svojich nájomníkov. Darčeky sa ušli nielen deťom, ale aj dospelým. Všetci nájomníci však nedostali len mikulášske balíčky, ale aj predčasný veľký vianočný darček.

prestige-ext

Rozsvietenie vianočného stromčeka

Čo by to bolo za mikulášske posedenie a predvianočnú náladu bez vianočného stromčeka. Prestige Park pri príležitosti rozsvietenia vianočného stromčeka pripravil pre svojich nájomcov viaceré prekvapenia.

„Čas Vianoc znamená pokoj a rodinnú pohodu, ale pre množstvo ľudí je to aj stres, či už v práci alebo v súkromnom živote. Takouto akciou sme chceli dopriať všetkým, ktorí u nás bývajú, aspoň trochu vianočnej a mikulášskej pohody,“ povedal majiteľ Prestige Parku Martin Mäsiar.

Ako dodal, je to aj istá vďaka a prejav dôvery za korektnú spoluprácu a vzťah medzi Prestige Parkom a ľuďmi, ktorí v ňom bývajú. Akcia trvala približne dve hodiny a okrem stromčeka sa do vianočného šatu obliekla aj vyzdobená terasa. Občerstvenie bolo jednoduché, ale o to srdečnejšie, upiekli sa čerstvé pagáčiky a samozrejme nechýbalo ani varené víno.

mikulas-prestige1

mikulas-prestige2

Darčeky pre malých i veľkých

Okrem občerstvenia a dobrej nálady, ktorá panovala počas celého stretnutia, si nájomníci odniesli domov aj mikulášske darčeky. Deti dostali Mikulášske balíčky a každý dospelí fľašu dobrého vína, ktorá sa určite zíde počas dlhých zimných večerov.

„Chceme ľuďom poskytovať nielen kvalitné bývanie so špičkovými službami, ale aj bývanie, kde vytvoríme cez dobré vzťahy príjemné prostredie,“ opisuje jeden zo zámerov Mikulášskeho posedenia Mäsiar. To, že Prestige Park bol naozaj štedrý svedčí aj to, že darčeky nedostali iba deti a dospelí, ktorí sa posedenia zúčastnili, ale všetci ubytovaní v Prestige Parku. „Naši pracovníci postupne doručujú deťom a dospelým tieto malé pozornosti od nás,“ uisťuje Mäsiar.

Síce Vianoce sa ešte len blížia, ale už teraz dostali nájomcovia aj jeden veľký spoločný darček od Prestige Parku. Do spoločnej práčovne kúpili novú pračku so sušičkou, takže naraz môžu prať viacerí nájomníci.

„Vieme, aký je čas dôležitý a aj takto ho budú môcť ľudia u nás bývajúci ušetriť. Snažili sme sa pri výbere daru nerozmýšľať neuvážene, ale kúpiť to, čo naši nájomníci najviac potrebujú,“ povedal na margo vianočného darčeka Mäsiar.

Na otázku, či budú aj naďalej pripravovať ľuďom takéto prekvapenia Martin Mäsiar nezaváhal ani sekundu. „Samozrejme, toto nie je o jednorazovom geste, ale o našej filozofii poskytnúť ľuďom bezpečné a príjemné bývanie za dostupné ceny. Veď predsa kvalitné bývanie nemôže byť v 21. storočí nedostatkový tovar. To je naša filozofia, ktorej zostaneme verní,“ uzavrel Mäsiar.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 20. decembra 2015 12:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

reklama
Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.