reklama

ZŠ na Atómovej a Andreja Kubinu dostanú počas prázdnin nové okná a sociálne zariadenia

Mesto počas letných prázdnin vymení okná a sociálne zariadenia na dvoch základných školách.

Kvalitnejšie prostredie počas vyučovania budú mať od septembra žiaci Základnej školy s materskou školou na Atómovej ulici na sídlisku Vodáreň.

Rovnaké stavebné práce vylepšia prostredie aj v ZŠ s MŠ na ulici Andreja Kubinu.

zs-kubinu
ZŠ Kubinu

Ilustračné foto: archív

„Okná základnej školy s materskou školou na Atómovej ulici boli dlhodobo v zlom stave, preto bola prioritne vybraná ako prvá zo škôl, kde budú okná vymenené za nové. Predpokladaná hodnota zákazky bola na základe spracovanej projektovej dokumentácie stanovená na sumu 350 000 EUR, súťažou sa však podarilo znížiť čiastku na 154 800 EUR. Vzniknutý finančný rozdiel umožnil zrealizovať výmenu okien aj na ulici Andreja Kubinu, kde je predpokladaná hodnota zákazky 100 000 eur,“ informovalo mesto Trnava v tlačovej správe.

Okrem nových okien zároveň prebieha na školách prebieha modernizácia sociálnych zariadení.

„Cieľom je dokončiť práce do začiatku školského roka,“ konkretizuje trnavská radnica.

Ulož ako PDF
Napísal 1. augusta 2016 14:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.