reklama

Obkolesení stromami. V Cíferi-Jarnej vzniká tichá zóna 19 rodinných domov

V obkolesení už jestvujúcich vzrastlých stromov, v pokojnom prostredí malej komunity časti Jarná v Cíferi, vyrastie už v priebehu roku 2017 celkom devätnásť nových rodinných domov. Investor hovorí o dôraze na ich kvalitu, dizajn a splnenie potrieb moderných ľudí dnešnej doby. Ceny za nové domy začínajú na sume 99 900 eur aj s pozemkom a kompletnou infraštruktúrou.

Projekt Jarná je situovaný v lokalite Jarná – miestnej časti obce Cífer. Jarná leží asi 2 km severozápadne od Cífera na potoku Gidra. Predstavuje pokojnú lokalitu, v ktorej sa nachádza iba 112 domov a celkovo tu žije asi 160 obyvateľov.

Nová lokalita s bezproblémovou dopravnou dostupnosťou ponúkne svojim obyvateľom vďaka komornému projektu a menšej komunite pokojné bývanie a dobré susedské vzťahy.

„Vybraná lokalita je obkolesená vzrastlými stromami a lesíkom. V okolí Trnavy je takýchto území v súčasnosti skutočne minimum. Je potrebné zdôrazniť, že v priamom susedstve už ďalšie domy vznikať nebudú, čo tiež možno považovať za výhodu,“ konštatuje Tomáš Andel zo spoločnosti Neoreal, ktorá je exkluzívnym predajcom projektu.

cifer-jarna-1

cifer-jarna-2
Vizualizácie projektu. Stavebné práce v Jarnej odštartujú už v roku 2016

Noví majitelia si budú vyberať z už hotových projektov rodinných domov. To ale neznamená, že si svoj dom nemôžu prispôsobiť podľa seba.

„Variácií a možností riešenia exteriérov aj interiérov bude dostatok. Svoj dom si bude môcť každý klient prispôsobiť podľa vlastných potrieb – vybrať si môže bývanie od základného 3-izbového riešenia až po priestranné 5-izbové vyhotovenie,“ pripomína Andel.

Pokojná lokalita vzdialená len asi 10 minút jazdy od Trnavy a s pohodlným dopravným napojením na smer Bratislava si zaslúži aj kvalitný a pozorný prístup investora v podobe kvalitného architektonického riešenia projektu a použitých stavebných materiálov.

Úžitková plocha domov je 92 metrov štvorcových vrátane terasy. Dispozične domy pozostávajú zo vstupnej chodby, šatníka, kúpelne, toalety, komory, kuchyne a troch obývateľných izieb.

Domy budú stáť na pozemkoch s rozlohou od 380 po 640 metrov štvorcových a budú dokončené v štádiu holodom. Základná cena je 99 900 eur.

V cene zarátané sú aj kompletné inžinierske siete vrátane infraštruktúry. Kolaudovať plánujú už v lete 2017.

V Cíferi sú dostupné všetky základné služby, školy, ambulancie detského aj praktického lekára, zubná ambulancia, rovnako aj možnosti športového vyžitia.

Viac informácií o projekte, vrátane možnosti financovania, záujemcom radi poskytnú na telefónnom čísle 0911 147 939, na e-mailových adresách andel@neoreal.sk alebo neoreal@neoreal.sk.

(PR článok)

cifer-jarna-3

cifer-jarna-4

cifer-jarna-5
cifer-jarna-neo5

Ulož ako PDF
Napísal 27. októbra 2016 8:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

reklama
Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané.