reklama

Dedinská ulica v Modranke je už roky v havarijnom stave. Od augusta začne očakávaná rekonštrukcia

Od 1. augusta 2017 začne dlhodobo plánovaná rekonštrukcia Dedinskej ulice v Modranke. Ulica je už niekoľko rokov v havarijnom stave.

Rozsah stavebných prác sa dotkne úseku od križovatky ulíc Pútnická – Rajčúrska po križovatku s Topoľovou a Jarnou ulicou.

Zhotoviteľom stavby bude spoločnosť EUROVIA SK.


Komunikácia na Dedinskej ulici je v havarijnom stave

„Stavebné práce potrvajú do 31. októbra 2017,“ upresnil hovorca mesta Trnava Pavol Tomašovič.

Ako ďalej upozornil, v období od začatia realizácie prác po ukončenie stavby bude na Dedinskej ulici čiastočne obmedzená doprava a pohyb osôb.

„Mesto Trnava žiada občanov o rešpektovanie týchto obmedzení, aby práce na rekonštrukcii ulice prebehli bez zbytočných komplikácií,“ prosí o pochopenie a trpezlivosť mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 23. júla 2017 21:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

13 komentárov pre “Dedinská ulica v Modranke je už roky v havarijnom stave. Od augusta začne očakávaná rekonštrukcia”

 1. 1
  obcan says:

  Ked pozeram tu fotku, nebolo by od veci natocit tam 50 odtienov sedej 3. :-)

 2. 2
  vlado says:

  Nezabudnite, že dnes je Vladimíra a spoločne zablahoželajme naším dvom Vladimírom P. + B. a poďakujme im za úžasne dielo v prospech TT, občanom a hlavne sebe. Zároveň im treba popriať čo najskorší odchod do trvalého dôchodku.

 3. 3
  petko says:

  A co robila p. Petková 25 rokov ?

  • 3.1
   Neveriaci says:

   Skrabala sa na …. asi A robila guláš dôchodcom pred volbami… Najhoršie je že sama na Dedinskej býva.

  • 3.2
   modrančan says:

   Modranka ma iba 1 poslanca a za rozpočet ich hlasuje 31. Pri pomere 1:30 ktokoľvek ako poslanec za modranku mal , má a bude mať problém presadiť investície do tejto mestskej časti tak ako sa robia v iných častiach mesta.

 4. 4
  Tomáš says:

  Ale ak tam býva, tak možno je jedna z mala tych, co si nechcela riešiť vlastne ulice. Možno, nepoznam ju az tak dobre, to mohol byť aj jeden z lepsich umyslov. Meni to moj pohlad na tu ulicu…No aj tak treba viac tlacit na dokoncenie obchvatu inak sa tam všetky cesty takto rozpadnú a plus spojit s trnavou ucelenym bezpecnym cyklochodnikom.

  • 4.1
   obcan says:

   Ked pozeram malu,stacilo by prepojit Trnavu s Modrankou pokracujucou Bulharskou ulicou.

   • 4.1.1
    Peter Crouch says:

    Saq by ta obyvatelia Jablonovej roztrhali na kusy, mna osobne by yeblo na tri krat ak by som tam byval

    • 4.1.1.1
     Skratka says:

     Takéto spojenie je v pôvodnom pláne, tak raz sa ho všetci dočkajú.

     • 4.1.1.1.1
      JR says:

      Riešiť dopravné prepojenie Trnavy a Modranky cez ulice Bulharská-Jabloňová-Rajčurská (Hraničná) je primárna debilina. Jediná ulica, ktorá je kapacitne toto dopravné prepojenie zvládnuť je Seredská ulica.Je to potvrdené i historicky, pretože takto to funguje už od 13. storočia. A nech si s tým dopravní inžinieri poradia, ako vedia.

 5. 5
  No nekup ... says:

  ulica je pod kopcom a kvalitné telekomunikačné spojenie do domu bez vplyvov akéhokoľvek počasia tu dlhodobo zabezpečí jedine zakopaná odbočka z optickej siete. Aj takto sa môže cena barabizne zvýšiť.

Napíš komentár

reklama
Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.