reklama

Radnica hľadá dodávateľov vianočných drevených stánkov a vianočnej výzdoby

Trnavská radnica hľadá prostredníctvom opakovanej verejnej súťaže dodávateľa predajných drevených stánkov s príslušenstvom na vianočné trhy, v ďalšej súťaži chce vybrať dodávateľa vianočného exteriérového osvetlenia a výzdoby mesta. Predpokladané náklady majú dosiahnuť do 290 000 eur s DPH.

Prostredníctvom opakovanej verejnej súťaž chce mesto Trnava nájsť dodávateľa a zhotoviteľa celkom 50 predajných stánkov z dreva. Z nich má byť 38 „jednodomčekov“, 10 „dvojdomčekov“ a dva stánky majú slúžiť ako občerstvovacie s motívom suda.

Predmetom súťaže za predpokladanú cenu 231 000 eur s DPH je zároveň aj dodávka prístreškov, drevených stolíkov, latkových plotov či označovacích tabuliek na stánky a ozdobných girlánd. Stánky majú byť vysoké 2,5 a široké podľa typu od dvoch do šiestich metrov, budú mať sedlovú strechu a girlandovú dekoráciu s osvetlením.

Predajné stánky budú vyrobené ako nedemontovateľné. Dodávateľ ich zmontuje v mieste výroby a už zhotovené stánky umiestni v centre Trnavy.

Trnavská radnica bude po zrušení zmluvy so súkromnou spoločnosťou pripravovať vo vlastnej réžii.

Keďže väčšina mobiliáru používaného v minulých rokoch počas vianočných trhov ako sú stánky, vianočná výzdoba, osvetlenie, technické zabezpečenie a podobne patrila súkromnému organizátorovi, mesto musí chýbajúci mobiliár a techniku doplniť z vlastných zdrojov.

Ilustračné foto: vianocnatrnava.sk

V druhej verejnej súťaži hľadá radnica dodávateľa vianočného exteriérového osvetlenia a výzdoby mesta za predpokladanú cenu 60 000 eur s DPH.

Mesto chce vysúťažiť osvetlenie a výzdobu mestskej veže v podobe svetelných vločiek, polovičných vločiek, svetelných lemov strechy veže a zábradlia.

Predmetom súťaže je aj dodávka výzdoby vianočného stromu na Trojičnom námestí, kde plánuje radnica zavesiť 100 kusov vianočných gúľ zo skla aj 15 veľkých vločiek. Výzdobu stromu majú doplniť LED gule s kobercom s priemerom 50 cm.

Divadelnú ulicu majú vyzdobiť svetelné previsy, na Hlavnej ulici pribudne 3,5 metra vysoká svetelná brána pred radnicou a svetelný nápis v tvare poloblúka „Trnavské vianočné trhy“ vysoký 50 cm.

Ešte v apríli tohto roka vedenie mesta oznámilo plán výstavby skladovacej haly v mestskom areáli na Priemyselnej ulici s rozlohou 400 metrov štvorcových, ktorá má slúžiť na skladovanie nových nedemontovateľných drevených stánkov a drobného mestského mobiliáru.

Odhadované náklady na výstavbu haly sú viac ako 70 000 eur, vrátane skladovacieho posuvného systému pre efektívnejšie a šetrnejšie uskladnenie stánkov.

Ulož ako PDF
Napísal 9. augusta 2017 9:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

8 komentárov pre “Radnica hľadá dodávateľov vianočných drevených stánkov a vianočnej výzdoby”

 1. 1
 2. 2
  xXx says:

  Takze tento rok Vianocne trhy nebudu …

  Thumb up 9 Thumb down 7

 3. 3
  Micro says:

  Požičajú si stánky od I.N. :)

  Thumb up 7 Thumb down 5

 4. 4
  julo says:

  Neviem či som to dobre pochopil ale úhrada týchto prác bude v troch splátkach 2017,.2018,2019, no na toto len deb… môže skočiť, to je ako keby poslancovi za vykonanú prácu za r. 2017 dali 2018,2019. Keď sa mýlim opravte , ale v podmienkach súťaže to takto stojí, a preto je už táto súťaž opakovaná p. úradníci je to naozaj takto, napr. p. Fuzák by mohol zareagovať, a vyviesť ma z omylu

  Thumb up 11 Thumb down 3

 5. 5
  sisa says:

  Ozaj aj já som pozerala, 30 %2017, 35 % 2018 a 30 2019, no sranda

  Thumb up 6 Thumb down 4

 6. 6
  Ison says:

  Niekto bude mať pekné Vianoce počas troch rokov.

  Thumb up 7 Thumb down 7

 7. 7

Napíš komentár

reklama
Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané.