reklama

Red Bull Tour Bus prináša rapovú sobotu na Trojičné námestie so Strapom, českými PSH aj DJ Spinhandzom

Legendárny autobus Karosa prerobený na pódium, poprední českí a slovenskí raperi Strapo a PSH a medzi nimi aj DJ Spinhandz, trnavský dídžej, ktorý patrí dlhé roky medzi absolútnu slovenskú špičku. Tak znie pozvánka na koncert v rámci RED BULL TOUR BUS, ktorý sa uskutoční na Trojičnom námestí v Trnave už v sobotu 7. októbra.

RED BULL TOUR BUS Trnava – 7. 10. 2017
ZAČIATOk: 18:00
18:00-19:00 WARM UP
19:00-20:00 GLEB
20:00-21:00 PSH
21.00-22:00 STRAPO & DJ SPINHANDZ & GENERAL FOXX
VSTUP: voľný

Po minuloročných úspešných zastávkach v Komárne a Lučenci s Majkom Spiritom a Benom Cristovaom sa aj tento rok pokračuje rapovo. A tiež česko-slovensky.

Pódium na streche vytuningovanej legendárnej Karosy z roku 1977 bude patriť slovenskému raperovi Strapovi, ktorý vystúpi so živou kapelou. Počas celej tour ho podporia PSH z Česka a na každej zastávke dostanú priestor aj domáci hudobníci a DJs.

Karosa je pripravená, vyleštená a nablýskaná. Plán zastávok je daný. Štyri mestá, vrátane Trnavy. Večer plný hudby a zábavy. Začína sa o 18.00 hod. a koncerty na Red Bull Tour Buse môže zažiť každý úplne zadarmo. Po skončení hlavného programu sa pokračuje na after party v lokálnych kluboch.

Foto: Lukas Wagneter / Red Bull

Tour sa odpálili v Košiciach v stredu 4. októbra 2017. Odtiaľ sa Karosa presunula do Prešova. Z východu pokračuje do stredu Slovenska. V piatok večer rap zaplaví námestie vo Zvolene.

Finálnou zastávkou bude Trnava, kde sa v sobotu 7. októbra 2017 odohrá záverečná šou.

Viac info nájdete aj na redbull.sk/tourbus.

Ulož ako PDF
Napísal 6. októbra 2017 9:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

4 komentáre pre “Red Bull Tour Bus prináša rapovú sobotu na Trojičné námestie so Strapom, českými PSH aj DJ Spinhandzom”

 1. 1
  Kultura says:

  Takáto duniaca kultúra do centra mesta a obytnej zóny nepatrí

 2. 2
  Decibely says:

  Kto povoľuje decibely ako dnes 07.10. ? Sustavne sa v Trnave hovori o hluku ale ,nič sa tým nerobí , práve naopak mesto namiesto riešenia ešte podporuje porušovanie práv obyvateľov , právo na ochranu zdravia .nech si tie decibely Tí ,čo ich povoľujú ,dajú pod svoje okna, nech si to
  vyskúšajú s malými deťmi , dôchodcami , ľudmi po práci . atd

 3. 3
  marika says:

  ..bohužiaľ , to je daň za bývanie v centre. Verím, že to nie je až tak príjemnné, no nemáte to denne a v meste musí byť kultúra, snáď nepôjdu ľudia za kultúrou na letisko….

 4. 4
  Išiel som says:

  podla odborníkov svetovej zdravotníckej organizácie má hladina hluku presahujúca určite hodnoty za následok poškodenie zdravia , prah nepríjemného zvuku je pri 65 dB, ak teda kultúra v meste je hlukovo v norme , kľudne tam môže byt . Ja som išiel cez námestie hodnota musela byt aj 100dB , takze milá Marika v tomto prípade nech sa páči treba dať kultúru na to Tebou určené letisko . Zákon o ochrane zdravia je nadradený akýmkoľvek VZN , v ktoromkolvek meste , takze som za kultúru , ale tak ako má byt .apropo , že by to námestie praskalo vo švíkoch sa nedá povedať .

Napíš komentár

reklama
Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.