Volejbalistkám Hit UCM sa nedarí, hladko podľahli aj Pezinčankám

Volejbalistky sú v tabuľke novej sezóny stále bez výhry.

Domáce univerzitné družstvo potrebovalo vyhrať zápas po štyroch prehrách v rade. Tlak na domáce hráčky sa preniesol aj do hry na začiatku prvého setu. Postupne však hráčky Hit UCM Trnava vyrovnali hru a v závere mali i setbal.

Poslednú loptu však nezvládli a tesne prehrali.

Nakoniec sa ukázalo, že ani v nasledujúcich dvoch setoch Trnavčanky nedokázali prelomiť obranu súpera a prehrali 0:3.

Pozitívne prekvapila Lesia Slezáková, ktorá si vyskúšala pozíciu na smeči. V niektorých fázach hry domáce hráčky ukázali veľmi pekné herné akcie avšak na prvé víťazstvo to nestačilo.

Pavel Bernáth, tréner Trnavy: „Dnes sme hrali nedôrazne, ustráchane, nepresne a dostávali sme lacné body. Vždy keď sme sa dotiahli na súpera, čo nás stálo veľa síl, pochovali sme šancu na obrat v sete sériou školáckych chýb a to sa potom hrá ťažko. Súper dnes vyhral zaslúžene.“

Diana Kočišová, kapitánka HIT UCM Trnava: „Je najvyšší čas sa spamätať. Musíme začat na tréningu a preniesť to do zápasov.“

Hit UCM Trnava – VTC Pezinok-Bilíkova 0:3 (-24, -19, -21)
Rozhodovali: Moravčík a Sluk, 50 divákov.
Trnava: Slezáková 9, Grulišová 12, Kočišová 1, Behúnová 4, Režná 3, Doluda 18, libero Gondeková (Kostelanská 3, Melišová 0). Tréner: P. Bernáth.
Pezinok: Emma Erteltová 14, Ella Erteltová 5, Tereňová 9, Beneková 3, Jelínková 17, Fartelová 6, libero Kačerjaková (Maštalírová 0, Keszeghová 0, Mitrengová 0). Tréner: J. Hančák.
Najlepšia hráčka zápasu (MVP): Martina Tereňová (Pezinok)

Ulož ako PDF
Napísal 25. októbra 2017 8:40. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0.

INZERCIA

Napíš komentár

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.