reklama

Dopravné obmedzenie na Rybníkovej ulici potrvá približne tri týždne

Približne tri týždne potrvá uzávera odbočovacieho pruhu na Rybníkovej ulici v smere na Špačinskú.

V sobotu 11. novembra 2017 začala trnavská samospráva práce súvisiace s opravou, resp. výškovou úpravou šachty osadenej v telese komunikácie na Rybníkovej ulici.

Šachta sa nachádza v ľavom odbočovacom pruhu v križovatke zo smeru od Rybníkovej na Špačinskú. Práce spôsobili čiastočné dopravné obmedzenia.


Na križovatke funguje v súčasnosti jeden pruh pre jazdu rovno aj pre odbočenie doľava

Konkrétne ide o uzávierku ľavého odbočovacieho pruhu a zmenu riadenia svetelnej križovatky zaslepením návestidiel pre ľavé odbočenie.

„Okrem toho dôjde k zmene optiky pre priamy smer na stav rovno/vľavo a úprave signálneho plánu. Práce sú plánované do 13. novembra 2017, uzávera pruhu potrvá približne tri týždne z dôvodu tvrdnutia (tzv. zretia) betónu,“ informuje mesto Trnava.

Trnavská samospráva prosí účastníkov cestnej premávky o rešpektovanie dočasného prenosného dopravného značenia a zmeny riadenia križovatky cestnou svetelnou signalizáciou.

Za obmedzenia spôsobené prácami sa vopred ospravedlňuje a ďakuje motoristom za pochopenie.

Ulož ako PDF
Napísal 13. novembra 2017 7:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

1 komentár pre “Dopravné obmedzenie na Rybníkovej ulici potrvá približne tri týždne”

 1. 1
  micro says:

  Ešte je to v záruke?
  http://www.trnava-live.sk/2015/10/20/pripravuje-sa-rekonstrukcia-povrchov-krizovatky-rybnikova-hlboka-vodicov-cakaju-obmedzenia/

  Inak na tej šachte to bolo nerovné už hneď po rekonštrukcii…

  Thumb up 3 Thumb down 1

Napíš komentár

reklama
Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané.