reklama

Nemal na lízing, lúpil na dedinských poštách

zbran-kukla1V utorok 31. marca zadržala policajná hliad­ka auto Škoda Octavia s rozdielnymi evidenčnými číslami vpredu a vzadu. Po krátkej priehliadke vozidla našli policajti na zadnom sedadle vozidla, za volantom ktorého bol 36-ročný muž z okresu Trnava kuklu, rukavice a plynovú pištoľ.
“Na výsluchu sa muž priznal k tomu, že dvakrát v januári a raz vo februári lúpil na poštách v Borovciach a Trakoviciach. Hotovosť vo výške 1750 eur sa mu podarilo ukoristiť celkovo až na tretí pokus, keď sa vrátil na poštu do Bo­roviec,” povedal krajský policajný šéf Bystrík Stanko. Otec rodiny vysvetľoval svoje ko­nanie stratou zamestnania.
“Od 1. januára bolo nezamestnaný a nestačil so splácaním lízingu. Preto sa rozhodol získavať peniaze takýmto spôsobom,” uviedol riaditeľ OR PZ v Trnave Vladimír Kollár.
Muž nebol podľa slov krajskej policajnej hovorkyne doteraz súdne trestaný, no v dvoch iných prípadoch ho polícia vyšetrovala.  “Je pravdepodobné, že v čase zadržania v obci Veľké Kostoľany sa pripravoval na ďalší prepad pošty. Hrozí mu 7 až 12-ročné väzenie,” do­dal B. Stanko.

Ulož ako PDF
Napísal 5. apríla 2009 11:25. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.