reklama

Mesto pripravuje výstavbu 68 nových parkovacích miest na Clementisovej ulici

Takmer sedem desiatok nových parkovacích miest plánuje postaviť mesto Trnava na Clementisovej ulici pred obytným domom č. 61 až 66. Projekt je zatiaľ iba v stavebnom konaní.
Zámerom je realizovať celkom 68 miest pre motorové vozidlá – tridsať má byť postavených s kolmým radením na pravej strane komunikácie a ďalších 38 na ľavej strane rovnako s kolmým radením. Štyri miesta budú vyhradené pre imobilných vodičov.
parkovanie
Navrhovaná účelová cesta a komunikácia parkoviska je pokračovaním jestvujúcej cesty a je navrhnutá v dĺžke cca 137 m a rovnakej šírke 5,5 m. Súčasťou stavebných úprav na Clementisovej 61-66 má byť aj realizácia dvoch chodníkov a priestorov pre 8 kontajnerov na komunálny odpad.
V rámci plánovanej akcie budú súčasné štyri stožiare verejného osvetlenia zrušené, náhradou za nich bude osem nových stĺpov verejného osvetlenia. Povrchovú úpravu komunikácie parkoviska bude tvoriť asfaltový betón, povrch parkovacích miest a chodníka bude tvoriť betónová dlažba.

ILUSTRAČNÉ FOTO: autor

Ulož ako PDF
Napísal 3. novembra 2009 12:50. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.