reklama

Falošný elektrikár okradol 80-ročnú babku

Polícia už opakovane v krátkom období zaznamenala prípad falošného elektrikára. „V utorok ráno sa pod zámienkou kontroly elektrických rozvodov dostal do domu 80 ročnej ženy z Trnavy. Tu ju požiadal o rozmenenie hotovosti, pričom si všimol, kde si žena odkladá svoje peniaze. Potom zamestnal ženu v dielni pridržaním skúšačky, pričom jej za ten čas odcudzil približne 600 €,“ informoval hovorca KR PZ v Trnave Ľuboš Homola. Polícia na základe získaného popisu začala po páchateľovi intenzívne pátranie.
„Upozorňujeme najmä starších ľudí, aby sa nedali oklamať rôznymi podvodníkmi a cudzích ľudí nevpúšťali do svojich príbytkov,“ poznamenal.
Ulož ako PDF
Napísal 1. mája 2010 21:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.