reklama

Včera opäť horelo v TAZ-ke, na diaľnici pri Zelenči zachvátil požiar Aviu

Podľa informácií zastupujúcej hovorkyne Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave v stredu 28. júla krátko popoludní bol ohlásený požiar transformátorovej stanice v spoločnosti Metal Design v areáli bývalých Trnavských automobilových závodov. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.

V areáli bývalýách TAZ horelo naposledy 30. júna. Súkromej firme vtedy vznikla škoda za 6 mil. eur

„Zasahovali príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave troma ručnými hasiacimi prístrojmi CO. Pri požiari boli použité dýchacie prístroje a termokamera. Na odvetrávanie silno zadymených priestorov transformátorovej stanice bol použitý pretlakový ventilátor. Následkom požiaru vznikla spoločnosti Metal Design priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na takmer 17-tisíc eur,“ uviedla T. Knapová.

V stredu popoludní zasahovali trnavskí hasiči aj na diaľnici D1 v smere z Bratislavy do Trnavy neďaleko Zelenča. Pre technickú závadu na brzdovom systéme vozidla sa vznietilo nákladné auto AVIA. Následkom požiaru vznikla majiteľovi motorového vozidla košickej firmy priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na viac ako tritisíc eur.

Ulož ako PDF
Napísal 29. júla 2010 11:06. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.