reklama

Baseballisti Angels Trnava hrajú cez víkend proti Slovanu Bratislava semifinále play-off

Baseballový tím STU Angels Trnava odohrá počas jarmočného víkendu na domácom ihrisku na Prednádraží prvé dva zápasy semifinále play-off. Súperom Trnavčanov, ktorí obhajujú majstrovský titul z vlaňajšej sezóny, bude mužstvo Slovana Bratislava.

Zápasy sú na programe v sobotu 11. a v nedeľu 12. septembra so začiatkom o 11. hodine. Tretí zápas odohrajú v stredu 15. septembra v rovnakom čase.

„Semifinálne play-off sa hrá na tri víťazné zápasy. Prípadné ďalšie duely sa uskutočnia 18. a 19. septembra rovnako v Trnave,“ informoval manažér tímu Roman Holekši.

Dôležité zápasy majú v závere sezóny pred sebou aj mladšie kategórie STU Angels: v dňoch 18.-19. septembra od 15. hodiny zohrajú finálový duel s BK Apollo Bratislava kadeti, finále juniorov sa uskutoční po skončení play-off mužov. Proti Trnavčanom sa postavia hráči Seals Košice.

Žiaci sa o titul majstra Slovenska stretnú s BK Apollo Bratislava na ich ihrisku 19. septembra.

Ulož ako PDF
Napísal 10. septembra 2010 9:15. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.