reklama

Dnes začína 9. ročník Trnava Cup-u v basketbale žien

V telocvični AŠK Slávia sa v dňoch 10. – 12. septembra uskutoční 9. ročník basketbalového turnaja žien o pohár primátora mesta TRNAVA CUP 2010.

Usporiadateľom podujatia je Basketbalový klub AŠK Slávia Trnava. Turnaj je súčasťou športového programu Tradičného trnavského jarmoku 2010 a odohrajú ho pod záštitou primátora mesta Štefana Bošnáka.

Snímka z vlaňajšieho ročníka.

Foto: BK AŠK Slávia Trnava

Zúčastnené tímy: ŠKBD Spišská Nová Ves, ŠSK Tydam Košice, BKM Piešťany, 1. BK-D Michalovce, BK AŠK Slávia Trnava.

Slávnostné otvorenie turnaja je naplánované na piatok 10. septembra o 13. hodine. Z podujatia prinesieme kompletný výsledkový servis.

Ulož ako PDF
Napísal 10. septembra 2010 9:39. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.