reklama

Nehoda autobusu a osobného auta ochromila dopravu na Hospodárskej

V čase vrcholiacej dopravnej špičky sa stala dnes pred 15. hodinou na Hospodárskej ulici dopravná nehoda. Pravdepodobne pre nepozornosť vodičky čierneho auta Daewoo Nubira s piešťanským evidenčným číslom došlo k stretu s autobusom MHD.
Autobus smeroval od Hospodárskej ulice ku križovatke so Študentskou, cestu mu však skrížila nepozorná vodička osobného auta.

Foto: Pavol Machovič

Pri nehode sa zranili štyria ľudia. Traja z nich boli cestujúci v autobuse, ľahko sa zranila aj vodička Nubiry. Žiadne zo zranení by nemalo mať život ohrozujúci charakter.
Svedkovia nehody vyzdvihujú profesionálnu reakciu vodiču autobusu. Práve vďaka jeho skúsenostiam vraj nedošlo k vážnejším zraneniam najmä v osobnom aute.

Foto: Pavol Machovič


Foto: Pavol Machovič

Približne 30 minút bola Hospodárska ulica úplne neprejazdná, hliadkujúci policajti po polhodine sprejazdnili dopravu v smere na Zelený kríčok.

Ulož ako PDF
Napísal 10. septembra 2010 18:26. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.