reklama

Pred sobotným zápasom Spartak Trnava – Dukla Banská Bystrica

FC Spartak Trnava pozýva všetkých futbalových priaznivcov na stretnutie 9. kola Corgoň ligy Spartak Trnava – FK Dukla Banská Bystrica. Jeho začiatok bude na Štadióne Antona Malatinského v sobotu 18. septembra 2010 o 19.30 h.

„Vstupenky sa začnú predávať v pokladniciach v deň zápasu o 15.30 h. Súčasne bude návštevníkom k dispozícii 16-stranový farebný bulletin Bílí andel za cenu 50 centov,“ informuje hovorca klubu Jaroslav Lieskovský.

Archívna snímka zo zápasu B. Bystrica – Spartak

Stretnutie povedie Michal Smolák z Bratislavy. Na postrannej čiare mu príde asistovať Ondrej Brendza zo Stropkova a Miroslav Benko z Prešova. V úlohe náhradného rozhodcu sa predstaví Miroslav Fajčík z Lučenca. Delegáti stretnutia: Mikuláš Tarči (Bratislava) – Tibor Jančovič (Piešťany).

Pôjde o 72. ligový duel týchto partnerov. Doterajšia bilancia: 71 / 35 / 16 / 20 / 97:75. Výsledky v sezóne 2009/2010: Spartak – Dukla 0:0, Dukla – Spartak 1:0, Spartak – Dukla 2:0.

Dušan Radolský, terajší kouč našich „bílích andelov“, pôsobil na trénerskej lavičke ligistu spod Urpína v sezóne 2006/2007, kým v tomto ročníku sú na banskobystrických Štiavničkách v pozícii asistenta trénera exspartakovci Vojtech Varadin a Roland Praj.

„Stretnutie 2. kola 42. ročníka Slovenského pohára, FKS Nemšová – FC Spartak Trnava, sa bude hrať až v utorok 28. septembra o 16.00 h,“ pripomenul J. Lieskovský.

Vstupenky na všetky tribúny sú už dostupné v priestoroch Clubu 1923 (City Café) na Pekárskej ulici č. 11.

Ulož ako PDF
Napísal 16. septembra 2010 11:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.