reklama

Na sídlisku Zátvor horela Škoda Fabia

V pondelok 24. januára o 13:14 hod. bol ohlásený požiar osobného auta Škoda Fabia na Olympijskej ulici v Trnave. Na miesto udalosti boli vyslaní štyria príslušníci HaZZ s technikou.

Oheň zachvátil motorový priestor

„Po príchode na  miesto udalosti bolo zistené, že horí automobil Škoda Fabia na parkovisku medzi zaparkovanými vozidlami. Príslušníci HaZZ okamžite nasadili na uhasenie požiaru jeden vysokotlaký prúd a zabezpečili ochranu vedľa stojacich automobilov. Likvidácia požiaru bola ukončená o 13:33 hod. Vozidlo bolo po likvidácii požiaru vyvetrané. Požiarom bola poškodená predná motorová časť vozidla a interiér vozidla. Príčinou vzniku požiaru bol skrat na elektroinštalácii vozidla, materiálna škoda dosiahla 3500 eur,“ priblížil hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko

Uchránené hodnoty boli vyčíslené vo výške 4 000.- €. Po ukončení zásahu o 13:51 hod. sa jednotka vrátila na základňu.

Foto: KR HaZZ v Trnave


Ulož ako PDF
Napísal 25. januára 2011 9:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.