reklama

Manželia vyhádzali smeti z auta do jarku. Chytili ich pri tom policajti

Absolútnu dávku chrapúnstva prejavil v nedeľu 6. marca popoludní manželský pár z Trnavy, keď zastavil autom na okraji cesty neďaleko Modranky, aby do jarku vyhádzal smeti vezúce v kufri. Dvadsaťosemročnú Ivanu z Trnavy a jej manžela pri tom prichytila prechádzajúca hliadka mestskej polície.

„Hliadka si všimla motorové vozidlo stojace pri krajnici.  Pri vozidle sa nachádzali dve osoby – muž a žena, ktorí si podávali odpadky a vyhadzovali ich na verejné priestranstvo pri krajnici. Za tento prečin bude dvojica riešená v ďalšom konaní,“ zverejnila prípad mestská polícia.

Vyhadadzovanie odpadu do jarkov popri cestách je slovenským národným športom. Správcovia a majitelia komunikácií sa sťažujú, že nemajú finančné ani personálne možnosti, aby s týmto problémom účinnejšie bojovali.
Preto prácu tupcov, ktorí po sebe v priekopách na krajniciach nechávajú opotrebované pneumatiky, stavebný odpad či plné igelitové vrecia smetí všetkého druhu, môžeme popri našich cestách sledovať prakticky na každom kroku.

Ulož ako PDF
Napísal 7. marca 2011 9:57. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Manželia vyhádzali smeti z auta do jarku. Chytili ich pri tom policajti”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.