reklama

Policajné správy z trnavského regiónu

Regionálne policajné správy

Piešťanskí policajti zabránili krádeži a obvinili dvoch mladých mužov z Piešťan z prečinu krádež v štádiu pokusu formou spolupáchateľstva. Mladíci 27. marca o 23.00 h v Piešťanoch na Ul. 8. Mája prišli k novinovému stánku, odkiaľ chceli ukradnúť cigarety. Jeden z obvinených stál pred stánkom a dával pozor. Druhý vypáčil zámok dvierok vedúcich do odkladacieho priestoru novinového stánku. Na základe anonymného oznámenia občana bola na miesto vyslaná hliadka, ktorá zlodejov vyrušila. Tým sa nepodarilo odcudziť žiaden tovar. Následne boli príslušníkmi polície zadržaní a predvedení na útvar. Za tento čin hrozí páchateľom trest odňatia slobody vo výške až na dva roky.

Policajti obvinili 32-ročného muža z Hlohovca z prečinu zanedbania povinnej výživy. Rozsudok Okresného súdu v Trnave muža zaviazal platiť výživné na svojho maloletého syna. Súd nariadil platiť sumu 16,60 € mesačne. Aj napriek takejto nízkej sume si svoju vyživovaciu povinnosť neplnil. Takto mu vznikol dlh na výživnom vo výške až 1.277,97 €. Za tento skutok hrozí obvinenému mužovi trest odňatia slobody vo výške jeden až päť rokov.

V nedeľu 27. marca sa 27-ročný muž vlámal do zaparkovaného auta pred OD LIDL v Hlohovci. Rozbil sklo na zadných dverách a takto sa dostal do auta. Odtiaľ odcudzil autorádio, okuliare a tenisky. Poverený príslušník PZ v Hlohovci muža za tento skutok obvinil. Hrozí mu trest odňatia slobody až na dva roky.

Informácie o prípadoch poskytol trnavský policajný hovorca Michal Hanus.

Ulož ako PDF
Napísal 1. apríla 2011 23:50. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.