reklama

V noci zhoreli dve autá novej trnavskej taxislužby

Dnes o 4. hodine ráno zhoreli dve Octavie trnavskej taxislužby. Podľa slov hovorcu Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru Ivana Peťka „pravdepodobnou príčinou požiaru bolo úmyselné zapálenie”.

Na mieste požiaru zasahovali šiesti hasiči. Požiar ohrozoval vedľajší obytný dom na Kalinčiakovej ulici a prevádzkovú budovu taxislužby. „Išlo o požiar veľkej intenzity, nakoľko prišlo k prehoreniu palivových nádrží. Následkom požiaru došlo k poškodeniu elektroinštalácie na obytnom dome a prevádzkovej budove. Ďalej došlo k popraskaniu a vysypaniu okennej výplne na obytnom dome na prvom poschodí, k poškodeniu plastového okna na byte v suteréne. Plast budovy obytného domu bol poškodený dymom. Pri zásahu bola použitá termokamera, na uniknuté prevádzkové kvapaliny bolo použitý sorbent v množstve päť kg. Celková škoda na vozidlách bola vyčíslená na 32 000 euro,” uviedol k prípadu Ivan Peťko.

Fotografie OR HaZZ v Trnave:

Poškodená taxislužba funguje v Trnave len niekoľko týždňov a uviedla sa najnižším cenami. Preto je reálny dôvod sa domnievať, že za požiarom stojí konkurenčný boj

Ulož ako PDF
Napísal 1. augusta 2011 9:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V noci zhoreli dve autá novej trnavskej taxislužby”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.