reklama

V noci zhoreli dve autá novej trnavskej taxislužby

Dnes o 4. hodine ráno zhoreli dve Octavie trnavskej taxislužby. Podľa slov hovorcu Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru Ivana Peťka „pravdepodobnou príčinou požiaru bolo úmyselné zapálenie“.

Na mieste požiaru zasahovali šiesti hasiči. Požiar ohrozoval vedľajší obytný dom na Kalinčiakovej ulici a prevádzkovú budovu taxislužby. „Išlo o požiar veľkej intenzity, nakoľko prišlo k prehoreniu palivových nádrží. Následkom požiaru došlo k poškodeniu elektroinštalácie na obytnom dome a prevádzkovej budove. Ďalej došlo k popraskaniu a vysypaniu okennej výplne na obytnom dome na prvom poschodí, k poškodeniu plastového okna na byte v suteréne. Plast budovy obytného domu bol poškodený dymom. Pri zásahu bola použitá termokamera, na uniknuté prevádzkové kvapaliny bolo použitý sorbent v množstve päť kg. Celková škoda na vozidlách bola vyčíslená na 32 000 euro,“ uviedol k prípadu Ivan Peťko.

Fotografie OR HaZZ v Trnave:

Poškodená taxislužba funguje v Trnave len niekoľko týždňov a uviedla sa najnižším cenami. Preto je reálny dôvod sa domnievať, že za požiarom stojí konkurenčný boj

Ulož ako PDF
Napísal 1. augusta 2011 9:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V noci zhoreli dve autá novej trnavskej taxislužby”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.