reklama

Trnavské basketbalistky po víkende – dobré výkony, no bez víťazstva

Počas uplynulého víkendu vstúpili basketbalistky BK AŠK Slávia Trnava do novej sezóny v kategórii žiačok a kadetiek.

Žiačky hrali prvý zápas doma s BK Petržalka a proti favoritovi odohrali výborný zápas. Do poslednej minúty nebolo jasné, kto sa bude tešiť z  víťazstva. Záver stretnutia nakoniec vyšiel lepšie dievčatám z Petržalky, ktoré zvíťazili o tri body.
● BK AŠK Slávia Trnava: BK Petržalka 60:63 ( 33:42), najviac bodov za Trnavu Ivaničová 15, Gábrišová 11.

Kadetky nastúpili v sobotu na pôde BK Petržalka. Priebeh celého zápasu bol kvalitný a vyrovnaný z oboch strán, obe družstvá sa striedali vo vedení. Rozhodla tretia štvrtina, keď sa domáce hráčky odpútali na desať bodov a tento náskok si priebežne udržiavali až do konca stretnutia. V závere sa Trnavčanky pokúsili o zvrat, ale podarilo sa im len zredukovať výsledok.
BK Petržalka : BK AŠK Slávia Trnava 55:50 (22:24), najviac bodov za Trnavu Hanusová, Kučerková 10, Simeonová, Šústová 9.

Ilustračné foto: BK Slávia Trnava

V nedeľu 2.10. nastúpili trnavské kadetky na pôde BK A. Dubčeka v Karlovej Vsi v Bratislave. Po výbornom vstupe do zápasu – viedli 9:2, to vyzeralo nádejne, no po chybách a stratených loptách sa stav postupne vyrovnal a začali mať navrch bratislavské basketbalistky. Už v druhej štvrtine otočili zápas a v tretej navyšovali bodový náskok až na 15 bodov. V závere Trnavčanky znížili náskok súpera, ale nakoniec sa z víťazstva o 12 bodov tešili domáce hráčky.
BK A. Dubčeka Bratislava : BK AŠK Slávia Trnava 70:58 (32:25), najviac bodov za Trnavu Simeonová 24, Szilvásová 12.

Program súťaže pokračuje v sobotu 8.10., keď sa v Trnave o 11.00 stretnú kadetky BK AŠK Slávia Trnava a MBK Stará Turá a o 17.00 sa odohrajú zápas ženy BK AŠK Slávia Trnava proti tímu ŽBK Lokomotíva Sereď.

Robert Simeonov


Ulož ako PDF
Napísal 5. októbra 2011 23:51. Článok je zaradený do rubriky: BASKETBAL - SLÁVIA TRNAVA, Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.