reklama

Vynikajúci úspech Kukuľkovej na stoloch v Záhrebe

V dňoch 18.-20. mája 2012 sa štvorica stolných tenistov KST Viktória Trnava Lukáš Krupanský, Štefan Peko, Tatiana Kukuľková a Zuzana Peková s trénerom Ivanom Pekom zúčastnili na 59. ročníku medzinárodného turnaja ZAGIPING 2012 v chorvátskom Záhrebe. A nielen zúčastnili, ale dokonca priviezli aj cennú medailu!

Turnaja sa zúčastnilo 920 hráčov a hráčok z Chorvátska, Srbska, Slovinska, Čiernej Hory, Bulharska, Macedónska, Rumunska, Lotyšska, Ruska, Ukrajiny, Francúzska, Nemecka, Rakúska, Nórska, Grécka, Talianska, Maďarska, Česka a Slovenska.

Družstvá Viktórie štartovali v zložení Štefan Peko a Martin Budiak (Ružomberok), Tatiana Kukuľková a Zuzana Peková a Lukáš Krupanský s Máriom Bartalom (Holíč). Všetky tri páry sa bez problémov prebojovali do hlavnej súťaže, no nezaznamenali prenikavejší výsledok.


Tatiana Kukuľková (druhá sprava) v spoločnosti najlepších mini kadetiek zo Srbska, Rumunska a Nemecka


Tatiana Kukuľková a Zuzana Peková (sprava) po stretnutí družstiev s reprezentantkami Rumunska

V súťaži dvojhier sa vynikajúco zahrala Tatiana Kukuľková. Medzi mini kadetkami sa prebojovala až do semifinále. Tatiana tak dosiahla ďalší vynikajúci úspech a to bronz na turnaji s takým zvučným menom, akým Zagiping medzi stolnými tenistami určite je.

Zuzana Peková si v súťaži mini mini kadetiek vybojovala miesto medzi šestnásť najlepšími hráčkami turnaja. V kategórii mini kadetov si jej brat Štefan zabezpečil postup medzi tridsaťdva najlepších chlapcov, kde narazil na prvého nasadeného hráča, ktorému po stretnutí vynikajúcej kvality podľahol. Lukáš Krupanský si medzi kadetmi vybojoval v kvalifikáciách svoje miesto v základnej skupine, odkiaľ sa mu s jednou výhrou nepodarilo prebojovať do pavúka.

Turnaj mal veľmi dobrú úroveň, oficiálne ho otvoril viacnásobný medailista z MS a ME Dragutin Šurbek. Naši hráči zanechali veľmi dobrý dojem, zohrali množstvo stretnutí výbornej kvality, kde zamotali hlavy hráčom i trénerom z viacerých vyspelých stolnotenisových krajín. Pevne verím, že ďalšie kvalitné výsledky privezieme o týždeň z Prague Grand Prix 2012,“ zhodnotil tréner Viktórie Ivan Peko.

(ip)

Ulož ako PDF
Napísal 23. mája 2012 7:52. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.