reklama

Víťazný víkend basketbalistiek BK AŠK Slávia Trnava

V sobotu 13.októbra odohrali žiačky BK AŠK Slávia druhé kolo súťaže KBZ – OHK- západ a kadetky BK AŠK Slávia Trnava štvrté kolo I. slovenskej ligy- skupiny západ. V nedeľu 14. októbra odohrali kadetky piate kolo I. slovenskej ligy- skupiny západ.

ŽIAČKY, KBZ 2.kolo základná časť, 13.10.2012
BK AŠK Slávia TRNAVA – Seat Foton Gyor  78:67 (34:39)

Body: Matušicová 16, Gašparová 12, Deáková 12, Ľ. Mičányiová 12, Nemčicová 9, Dzuriaková 5, Václavová 4, Paulechová 2, Ciuttiová 2, A. Mičányiová 2
Trnavské dievčatá sa v zápase slabšie rozbiehali, prvú štvrtinu prehrali vysoko 14:30. No v druhej už nastal obrat, hrali  sebavedomejšie, začali si viac veriť a polčas prehrali len o päť bodov. V druhom polčase sa už Trnavčanky chopili šance, súpera dobehli a predbehli  a  ukázali, že vedia hrať naozaj pekný basketbal. Za mohutnej podpory divákov dotiahli tento zápas do víťazného konca a aj po druhom kole súťaže zostávajú bez prehry.

ILUSTRAČNÉ FOTO

KADETKY, SBA 4.kolo základná časť, 13.10.2012
BK AŠK Slávia TRNAVA – BK Slovan Bratislava „A“  134:31  (66:12)

Body: Fodorová 33, Hujsiová 23, Simeonová 19, Krajčovičová 19, Kučerková 14, Babirátová 13,Szilvásová 11,Orlická 2
Po nepodarenom zápase v B. Bystrici sa dievčatá chceli domácim fanúšikom revanšovať a od začiatku zápasu nastúpili  sebaisto, premieňali  ponúknuté šance a prvú štvrtinu vyhrali vysoko 35: 12. V druhej štvrtine Trnavčanky neinkasovali ani bod, vyhrali ju 31:0. V ďalšom priebehu zápasu si  všetky  hráčky s chuťou zastrieľali, zakombinovali, a tak  súpera zdolali málokedy videným rozdielom o 103 bodov.

KADETKY, SBA 5.kolo základná časť, 14.10.2012
BK AŠK Slávia TRNAVA – BK Slovan Bratislava „B“  90 : 34  (48:24)

Body: Fodorová 24, Simeonová 18, Szilvásová 16, Kučerková 14, Krajčovičová 10, Hujsiová 4, Krippnerová 2, Orlická 2
V  prvej štvrtine to bol vyrovnaný basketbal, no už v jej závere sa Trnavské hráčky začali viac presadzovať a vyhrali ju 19:12. V druhej sa už viaceré  domáce basketbalistky „chytili“ a bolo to vidieť  aj na narastajúcom skóre. V druhom  polčase  to už bolo  podobné ako v predchádzajúcom zápase v s

Po piatich kolách sú kadetky so štyrmi víťazstvami na pribežnom prvom mieste tabuľky.

Najbližší program pokračuje v sobotu 27.októbra, kedy Trnavské kadetky odohrajú zápas v Šamoríne, žiačky v Starej Turej, staršie minibasketbalistky odohrajú svoj prvý zápas v Pezinku .V nedeľu 28.októbra odohrajú kadetky BK AŠK Slávia Trnava zápas v Petržalke.

Ulož ako PDF
Napísal 16. októbra 2012 23:07. Článok je zaradený do rubriky: BASKETBAL - SLÁVIA TRNAVA, Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Víťazný víkend basketbalistiek BK AŠK Slávia Trnava”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.