reklama

Pivniční zlodeji vnikajú do činžiakov pod zámienkou rozdávania letákov

Polícia upozorňuje na zvyšujúci sa počet krádeží v pivniciach obytných domov v Trnave.

Zlodeji sa podľa slov hovorcu KR PZ v Trnave Michala Hanusa dostávajú dovnútra použitím ľsti.

Zazvonia na zvončeky pod zámienkou rozdávania letákov, a niektorý z obyvateľov ich vpustí dnu. Páchatelia prejdú do pivničných priestorov, ktoré sa stanú objektom ich krádeží,“ konkretizoval postup zlodejov Hanus.


Zlodeji našli nový spôsob, akým sa jednoducho dostávajú do činžiakov

ILUSTRAČNÉ FOTO

V septembri polícia na území mesta Trnava evidovala štyri takéto prípady. V októbri bolo krádeží realizovaných takýmto spôsobom až päť.

Polícia apeluje na obyvateľov obytných blokov, aby dbali na zvýšenú opatrnosť a takto predišli krádežiam v pivničných priestoroch svojich obytných blokov.

Ulož ako PDF
Napísal 5. novembra 2012 8:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pivniční zlodeji vnikajú do činžiakov pod zámienkou rozdávania letákov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.