reklama

Pri domovej prehliadke zaznela streľba, odrazená strela zranila ženu

Polícia v stredu dopoludnia vykonávala domovú prehliadku v rodinnom dome v Hlohovci pre podozrenie zo šírenia detskej pornografie.

Pri vstupe na pozemok 21 – ročný mladík spozoroval príslušníkov zásahovej skupiny a dal sa na útek smerom do záhrady.

pistol-policia
Vo výzbroji slovenskej polície je aj pištoľ ČZ 75

ILUSTRAČNÉ FOTO

Policajti muža zadržali, avšak ešte predtým zahodil na zem pravdepodobne omamné látky. Následne, keď sa približovali späť k domu, zaútočil na nich agresívny pes. Policajti preto použili služobné zbrane, aby ho zneškodnili. Pri treťom výstrele sa úlomok zo strely odrazil do 41 – ročnej majiteľky domu, ktorá smerovala k psovi a chcela ho brániť,“ informoval krajský policajný hovorca Michal Hanus.

Postup zasahujúcich policajtov bude podľa vyjadrenia hovorcu preverený.

Ulož ako PDF
Napísal 27. februára 2013 13:13. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.