reklama

Cestári začali s rekonštrukciou povrchu diaľnice D1 pri Trnave

Od dnes do piatku 28. júna potrvá rekonštrukcia úseku diaľnice D1 na križovatke pri Trnave v smere na Žilinu, spolu s dvoma vetvami na Nitru a Bratislavu.

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) vymení kryt na križovatke v celej šírke vozovky.

Dopravné obmedzenia začínajú vo štvrtok 20. júna a potrvajú do 28. júna.

dialnica-TT
Diaľnica D1 pri Trnave

Ilustračné foto: maps. google.com

Postup prác je rozdelený na etapy. Od 20. júna 2013 sa začne vetvou križovatky v smere Trnava – Bratislava. Pokračovať sa bude s opravou vozovky na odbočovacom resp. pripájacom pruhu diaľnice D1 a vetvou križovatky v smere Žilina – Nitra. Poslednou etapou je výmena krytu vozovky na vonkajšom a vnútornom pruhu diaľnice D1,“ informovala NDS v tlačovej správe.

Doprava bude presmerovaná vždy do voľného jazdného pruhu a premávka bude usmernená dopravným značením.

NDS sa týmto ospravedlňuje za znížený komfort vo využití diaľnice D1 v Trnavskom kraji. NDS zároveň žiada motoristickú verejnosť o dodržiavanie bezpečnosti cestnej premávky a rešpektovanie dopravného značenia.“

Ulož ako PDF
Napísal 20. júna 2013 8:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.