reklama

69-ročný vodič si sadol za volant pod vplyvom alkoholu

Z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky obvinila polícia 69-ročného muža z obce neďaleko Trnavy.

Muž si podľa vyjadrenia krajskej policajnej hovorkyne Márie Linkešovej v piatok 19. júla podvečer sadol za volant hoci vedel, že pred jazdou popíjal alkohol.

V obci Bohdanovce nad Trnavou ho kontrolovala policajná hliadka. Počas bežnej policajnej kontroly ho policajti podrobili dychovej skúške, ktorá bola pozitívna. Alcotestom mu namerali 0,60 miligramu na liter, čo je 1,25 promile alkoholu. O pol hodinu neskôr bola opakovaná skúška opäť pozitívna,“ priblížila.

Muž bol policajnou hliadkou obmedzený na osobnej slobode a ešte v ten istý deň obvinený. Za prečin mu hrozí jednoročné väzenie.

Ulož ako PDF
Napísal 22. júla 2013 16:56. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.