reklama

Pre bezohľadnú jazdu sa v autobuse zranili traja cestujúci

Polícia žiada občanov o pomoc pri zistení vinníka a svedkov dopravnej nehody.

V stredu 11. septembra približne o 11.30 hodine v Trnave jazdil vodič neznámeho auta za autobusom mestskej hromadnej dopravy.

Po prejdení križovatky ulíc Vl. Clementisa a Spartakovskej, už na Spartakovskej ulici, auto predbehlo autobus, vodič osobného auta sa zaradil tesne pred neho a následne prudko zabrzdil. Vodič autobusu reagoval na vzniknutú situáciu tiež prudkým brzdením, v dôsledku čoho došlo k zraneniu troch cestujúcich v autobuse. Ku kontaktu vozidiel neprišlo,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová s dovetkom, že neznámy vodič na nezistenom aute pokračoval ďalej v jazde.

spartakovska
Spartakovská ulica

Ilustračné foto

Polícia žiada občanov, aby akékoľvek informácie týkajúce sa neznámeho auta a jeho vodiča oznámili na okresný dopravný inšpektorát v Trnave na Starohájskej ulici č. 3 alebo prostredníctvom telefónnych čísiel 0961 10 3501 alebo 158.

Polícia vyzýva vodiča neznámeho auta, aby sa prihlásil, keďže v prípade figuruje ako svedok, respektíve ako vinník nehody,“ doplnila policajná hovorkyňa.

Ulož ako PDF
Napísal 13. septembra 2013 13:04. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pre bezohľadnú jazdu sa v autobuse zranili traja cestujúci”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.