reklama

Polícia hľadá svedkov nehody chodca s autom v Modranke a zrážky v Trnave

Polícia objasňuje dopravnú nehodu, ku ktorej došlo v utorok 17. decembra v čase medzi 13. až 14. hodinou na Dedinskej ulici v Modranke pred domom č. 37.

Podľa slov hovorkyne KR PZ v Trnave Márie Linkešovej pri nehode malo prísť k zrážke chodca s autom Mercedes Benz EČ BA –JEMKI.

Chodec bol po nehode prevezený na ošetrenie do trnavskej nemocnice. Podľa informácií z miesta dopravnej nehody, svedkom nehody mal byť vodič osobné auta, ktorý nezotrval na mieste nehody,“ uviedla Linkešová.

tamaskovicova
Kruhovka na Tamaškovičovej, kde došlo k zrážke dodávky a Golfu

Ilustračné foto: KR PZ

Ďalšia nehoda bez svedkov sa stala vo štvrtok 19. decembra na okružnej križovatke ulíc Zelenečská, Dohnányho, 9. mája a Tamaškovičova v Trnave.

Približne o 15. hodine sa vytvorila kolóna. Neznámy vodič na dodávkovom aute išiel po kruhovej križovatke a pri obchádzaní kolóny narazil do jedného zo stojacich áut značky VW Golf šedej farby. Vodič po nehode nezastavil a v jazde pokračoval ďalej po Tamaškovičovej ulici,“ priblížila.

Akékoľvek informácie môžu svedkovia nehôd nahlásiť osobne na Okresný dopravný inšpektorát OR PZ v Trnave, telefonicky na bezplatné policajné číslo 158 alebo na čísla 096110 3521, 3523.

Ulož ako PDF
Napísal 31. decembra 2013 10:02. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.