reklama

Amfiteáter pri Kolibe bude v sobotu dejiskom nového projektu Koncerty v Kamenáči

Počas prvej májovej soboty vystúpia v priestoroch zrekonštruovaného amfiteátra v Kamennom mlyne tri trnavské hudobné kapely Dreamfield, Landfil a Golden Vein.

Koncerty sa uskutočnia v rámci nového projektu Tvorivé melódie – šanca pre trnavských hudobníkov, ktorého cieľom je poskytnúť priestor nielen známym, ale aj menej známym trnavským hudobníkom prezentovať sa v príjemnom prostredí pred domácim publikom.

Súčasťou projektu, ktorý realizuje o.z. Trnavská alternatíva.sk v spolupráci so Správou kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava, sa uskutoční v Kamenáči séria koncertov, ktoré sa budú konať približne každý mesiac až do konca septembra.

Podľa slov spoluorganizátora podujatia Mateja Lančariča koncerty vo vynovenom „kolečku“ pri Kolibe chcú organizovať pravidelne raz v mesiaci až do septembra.

Program 1. koncertu 3. mája 2014:
14:00 – 15:00 Dreamfield (alternative rock, Trnava)
15:30 – 16:30 Landfil (alternative rock, Trnava)
17:00 – 18:00 Golden Vein (rock-rap, Trnava)

Zabezpečené bude občerstvenie, cigánska, k dispozícii je aj verejné WC, detské ihrisko, ohnisko a parkovisko. Vstup je voľný.

Udalosť na Facebooku: facebook.com/events/734641406557105.

Plagát:
koncerty-kam1

Ulož ako PDF
Napísal 30. apríla 2014 6:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Amfiteáter pri Kolibe bude v sobotu dejiskom nového projektu Koncerty v Kamenáči”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.