reklama

Trnavčan Bystrík predstavuje novú skladbu s návodom na krajší svet

Spevák Bystrík predstavuje v týchto dňoch novú skladbu „Nech to trvá“. Vznikala priebežne a má jednoduché, ale veľmi silné posolstvo.

„Približne pred rokom som si do telefónu zapisoval úryvky textu, ktoré mi napadli. Nakoniec z toho vznikol klasický príbeh o láske, príbeh muža a ženy. Hlavným motívom je milovať a byť milovaný, pretože to je to najsilnejšie, čo môžeme v živote prežívať,“ hovorí Trnavčan Bystrík.

Nejde však o „obyčajnú lásku“, či „klasickú tému“. Text pesničky, ktorý napísal Bystrík má hĺbku a posolstvo, ktorým spevák reaguje na dnešnú dobu. Nato, čo je reálne a čo chceme, aby reálnym bolo. Čo si nevšímame, koho zatracujeme a kam investujeme svoj čas.

bystrik
Bystrík a jeho banda

„Vytráca sa z nás láska, cit, a neha,“ hovorí Bystrík. „Ničíme si priateľstvá kvôli rozdielnym názorom. Nemáme čas na rodinu, priateľov. Ak si čas nájdeme, venujeme ho virtuálnemu svetu. Pritom stačí tak málo, aby bol náš svet krajší.“

Návod je pritom veľmi jednoduchý a je na ňom postavený aj refrén novej pesničky. „Stačí len milovať, nič len milovať, chvíľu si venovať, seba si darovať,“ cituje z textu Bystrík.

Novinku nahral Bystrík v ich štúdiu B3K studio. O mix sa postaral Pavol „Feco“ Fecík zo štúdia 11.11 a mastering mal na starosti Zoli Tóth z Randal Group.

Bystrík sa pre túto pesničku, ako svoj ďalší singel rozhodol z jednoduchého dôvodu: “vždy, keď ju hráme naživo, ľudia na ňu skvele reagujú a máme na ňu fantastické ohlasy. Verím jej.“

Lyric video:

INFO
Viac aktuálnych informácii o Bystríkovej tvorbe a aktivitách aj na jeho oficiálnej stránke: www.bystrik.com
Na Facebooku: www.facebook.com/BystrikOfficial
A Instragrame: www.instagram.com/bystrik_official

Ulož ako PDF
Napísal 10. mája 2016 11:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.