reklama

Kemping story trnavského režiséra Jakuba Nvotu uvidíte v kine Hviezda

Život je rýchly, práca stresujúca, vzťahy komplikované. Chcelo by to konečne nájsť si na seba čas.

A kde inde, ako v lone panenskej prírody. Vtáci spievajú, potok zurčí, človek obnovuje sily. Viktor sa snaží oživiť svoje manželstvo s Miladou.

Má skvelý nápad – zorganizuje výlet pod stan do prírody. Pridajú sa ešte rodinní priatelia – starší, veľmi honosný pár, ktorý všetko vníma ako exotiku a dvojica Viktorových kolegov. Veselá spoločnosť sa teší na šumenie trávy, ohník, špekáčiky a možno aj nejaké to romantické dobrodružstvo.

Všetko sa však zvrhne – Šestica typicky mestských ľudí už na prírodu zabudla. V jej tichu niektoré problémy naopak ešte vyrastú. Komáre štípu, stan padá, oheň nehorí. Viktor odhalí o svojom vzťahu veci, ktoré vôbec netušil, do toho príde apokalyptická búrka. A ak to prežijú… možno si potom konečne na seba nájdu čas.

Kemping Story, komédia z divočiny vás vytrhne z každodenného nudného života plného starostí a problémov do krásnej a ničím nerušenej panenskej prírody.

Alebo sa výlet šiestich priateľov zmení na boj o život? Príďte to zistiť spolu s nami.

Hrajú: Zuzana Vačková, Peter Kočiš, Lujza Schrameková, Gregor Hološka alt. Peter Oszlík, Peter Kadlečík alt. Štefan Martinovič, Pavol Plevčík alt. Juraj Hrčka.

Divadelné predstavenie jedného z najznámejších slovenských režisérov, trnavského rodáka Jakuba Nvotu, sa uskutoční v stredu 14. decembra 2016 o 19:00 v Kine Hviezda v Trnave.

Vstupenky sú v predaji aj v sieti Tickeportal.

Ulož ako PDF
Napísal 8. decembra 2016 8:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.