reklama

Polícia pátra po ukradnutom dieselovom agregáte v hodnote 10-tisíc eur

Polícia vedie vyšetrovanie pre prečin krádeže v súvislosti s odcudzením dieselového agregátu. Špeciálny príves mala odcudziť doposiaľ neznáma osoba v utorok 7. februára 2017 v čase približne od 01.30 h do 03.40 h na čerpacej stanici v obci Matúškovo pri Galante.

Špeciálny agregát žltej farby bol značky Atlas COMPO QAS/80/PD, mal pridelené malacké evidenčné číslo MA-344YG a vyrobený bol v roku 2006.

„Spoločnosti so sídlom v Malackách bola spôsobená škoda vo výške 10 000 eur. Osobe, ktorá odcudzila spomínaný agregát, hrozí v zmysle zákona trest odňatia slobody na 6 mesiacov až 3 roky,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Polícia sa pri pátraní po odcudzenom prívese obracia aj na občanov, aby akékoľvek informácie k pohybu prívesu ale aj k osobám, ktoré majú dočinenie s týmto prípadom, poskytli na policajné číslo 158.


Ukradnutý agregát

Ulož ako PDF
Napísal 9. februára 2017 11:59. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.