reklama

Tančiareň pre seniorov pokračuje aj tento rok

V rámci pilotného ročníka Participatívneho rozpočtu pre Trnavu vznikol projekt Tančiareň pre seniorov, ktorý sa stretol s veľkým úspechom. O priestor na zábavu pre tých skôr narodených bol záujem aj tento rok, preto sa samospráva rozhodla v aktivite pokračovať a Tančiareň pre seniorov realizuje od marca z Programu aktívneho starnutia Mesta Trnava.

Do prvého tanečného kola pozýva Mesto Trnava všetkých záujemcov už v nedeľu 26. marca 2017.


Ilustračné foto: Mesto Trnava

Stretnutia sa budú konať v Trnavskom dvore na Zelenečskej ulici 16 vždy v nedeľu od 16. do 20. hodiny. Vstup bude naďalej bezplatný a kapacita je obmedzená na 100 miest.

Všetci skôr narodení si môžu zatancovať, posedieť pri dobrej hudbe, stretnúť rovesníkov a príjemne tak vyplniť voľný čas. Do tanca bude hrať Duo Expres, ktoré si návštevníci obľúbili v minuloročnej Tančiarni.

(Mesto Trnava)

Termíny Tančiarne pre seniorov v roku 2017:
26. marec, 2. apríl, 23. apríl, 14. máj, 28. máj, 11. jún, 18. jún, 25. jún
(letná prestávka)
3. september, 17. september, 1. október, 15. október, 29. október, 12. november, 26. november, 10. december, 31. december

Ulož ako PDF
Napísal 16. marca 2017 8:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.