reklama

Tančiareň pre seniorov pokračuje aj tento rok

V rámci pilotného ročníka Participatívneho rozpočtu pre Trnavu vznikol projekt Tančiareň pre seniorov, ktorý sa stretol s veľkým úspechom. O priestor na zábavu pre tých skôr narodených bol záujem aj tento rok, preto sa samospráva rozhodla v aktivite pokračovať a Tančiareň pre seniorov realizuje od marca z Programu aktívneho starnutia Mesta Trnava.

Do prvého tanečného kola pozýva Mesto Trnava všetkých záujemcov už v nedeľu 26. marca 2017.


Ilustračné foto: Mesto Trnava

Stretnutia sa budú konať v Trnavskom dvore na Zelenečskej ulici 16 vždy v nedeľu od 16. do 20. hodiny. Vstup bude naďalej bezplatný a kapacita je obmedzená na 100 miest.

Všetci skôr narodení si môžu zatancovať, posedieť pri dobrej hudbe, stretnúť rovesníkov a príjemne tak vyplniť voľný čas. Do tanca bude hrať Duo Expres, ktoré si návštevníci obľúbili v minuloročnej Tančiarni.

(Mesto Trnava)

Termíny Tančiarne pre seniorov v roku 2017:
26. marec, 2. apríl, 23. apríl, 14. máj, 28. máj, 11. jún, 18. jún, 25. jún
(letná prestávka)
3. september, 17. september, 1. október, 15. október, 29. október, 12. november, 26. november, 10. december, 31. december

Ulož ako PDF
Napísal 16. marca 2017 8:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.