reklama

Policajná hliadka objavila pri kontrole u mladého muža 70 dávok drogy

Vyšetrovateľ kriminálnej polície v Trnave obvinil zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi 25-ročného muža z Jaslovských Bohuníc.

Muža kontrolovala v nedeľu 26. marca o 14.30 h v Trnave policajná hliadka.

„Pri sebe prechovával zatavenú injekčnú striekačku a plastové vrecúško s obsahom kryštalickej látky. Expertízou na KEÚ PZ bolo zistené, že v striekačke sa nachádzal metamfetamín, z ktorého by sa dalo vyrobiť minimálne 10 jednorazových dávok drogy. Vo vrecúšku bola potvrdená prítomnosť metamfetamínu na minimálne 60 dávok,“ informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Ilustračné foto: Archív / Polícia

Hodnota drogy na čiernom trhu by podľa polície predstavovala viac ako 2090 eur.

Na základe dôkazov vyšetrovateľ muža obvinil z drogovej trestnej činnosti a zároveň spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie.

Za zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi mu môže byť uložený trest odňatia slobody na tri až desať rokov, doplnila Kredatusová.

Ulož ako PDF
Napísal 29. marca 2017 13:17. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.