reklama

Opitý 21-ročný vodič usmrtil ženu na priechode pre chodcov na Hlbokej ulici

Na Hlbokej ulici v Trnave došlo vo štvrtok 13. júla pred pol siedmou ráno k tragickej dopravnej nehode.

Okolo 6:20 hod. spôsobil opitý 21 – ročný vodič smrteľnú nehodu v Trnave na križovatke Starohájska – Hlboká, informuje polícia.

„Vodič z obce Bohdanovce nad Trnavou viedol osobné auto VW Passat v meste Trnava od Špačinskej ulice smerom na Hlbokú. Na svetelnej križovatke so Starohájskou ulicou pravdepodobne nerešpektoval červenú na semafore a vysokou rýchlosťou prechádzal cez križovatku. Na priechode pre chodcov zrazil 54-ročnú chodkyňu, ktorá prechádzala na zelenú. V dôsledku nárazu chodkyňa utrpela zranenia nezlučiteľné so životom,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.


Foto: Polícia

Vodičovi Róbertovi B., ktorý podľa našich informácií pracuje ako taxikár, namerali 2,1 promile alkoholu. Križovatku počas vyšetrovania nehody uzavreli. Prebiehlo dokumentovanie nehody za prítomnosti znalca.

Počas dokumentovania a odstraňovania následkov nehody polícia asi na tri hodiny uzatvorila Hlbokú ulicu a vykonávala odklon premávky. V súčasnosti je cesta plne prejazdná.

Polícia žiada svedkov, ktorí nehodu videli, aby sa prihlásili prostredníctvom linky 158 a pomohli tak jej včasnému a riadnemu objasneniu.

„Zároveň apelujeme najmä na mladých vodičov, aby k vedeniu vozidiel pristupovali maximálne zodpovedne. Alkohol a frajerina za volantom nemajú čo robiť! Dodržiavať predpisy treba nie preto, aby vás policajti nenachytali, ale aby nedochádzalo ku zbytočným tragédiám. Aj v tomto prípade vyhasol nevinný ľudský život. Snáď sa z toho aspoň zopár jedincov poučí,“ poznamenala Martina Kredatusová.

Ulož ako PDF
Napísal 13. júla 2017 9:40. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Opitý 21-ročný vodič usmrtil ženu na priechode pre chodcov na Hlbokej ulici”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.