reklama

Policajti zadržali zlodeja z obchodu, nervózny sa im na ulici priznal sám

Policajti Pohotovostnej motorizovanej jednotky zadržali muža s batohom odcudzených džínsov v hodnote takmer 100 eur.

Trnavskí policajti vykonávali v utorok 1. augusta bežný výkon služby, keď si na sídlisku Linčianska všimli muža.

„S podozrením, či nejde o nezvestnú alebo hľadanú osobu ho požiadali o predloženie dokladu totožnosti, a hoci najskôr tvrdil, že ho nemá, vzápätí začal prehľadávať svoj batoh. Cenovky, ktoré okato vytŕčali z narýchlo poskŕčaných nohavíc javili podozrenie, že by mohlo ísť aj o kradnuté veci. Kontrolná otázka policajtov o kúpe nohavíc vyviedla muža natoľko z miery, že sa vzápätí hneď priznal,“ uviedla k prípadu hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Ako doplnila, v predajni v centre mesta si krádež nevšimli, no nakoniec kamerové záznamy potvrdili, že muž naozaj v predajni bol a značkové džínsy odcudzil.

Ilustračné foto

Nepoškodené oblečenie v hodnote 99,85 eura policajti vrátili späť do predajne a muža zadržali.

V tzv. superrýchlom konaní muža obvinili z opakovanej krádeže. Iba pred niekoľkými týždňami bol 38 – ročný muž z Maduníc pristihnutý pri krádeži v hypermarkete.

Policajti mu vtedy za priestupok proti majetku uložili na mieste blokovú pokutu.

V tomto prípade mu v zmysle zákona hrozí už trest odňatia slobody až na 2 roky. O jeho vine a treste bude rozhodovať súd v najbližších hodinách, doplnila Linkešová.

Ulož ako PDF
Napísal 3. augusta 2017 11:00. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.