reklama

Každý štvrtok môžete zažiť kubánsku fiestu v trnavskom Street Cafe

Príďte si aj vy užiť horúce letné večery v kubánskom rytme. Fiesta Cubana poteší návštevníkov príjemnou a veselou atmosférou, výbornými drinkami aj jedlom.

Kaviareň Street Cafe v CITY PARK-u počas leta spríjemní atmosféru v obchodnom centre.

Aj tento štvrtok 10. augusta po 17.00 hodine ponúkne kaviareň príjemné posedenie na terase za rytmov kubánskej a latinsko-americkej hudby.

O tú sa postará hudobná skupina Team Cuba, ktorá vás očarí svojim temperamentom.


K latino večeru neodmysliteľne patrí aj tanec

Ilustračné foto: MTT

Team Cuba predstaví to najlepšie z kubánskej hudby: salsa, chachacha, bachata, merengue, cumbia a iné.

Hudobníci z Havany plní energie a temperamentu na vás prenesú dobrú náladu, ktorú ešte vylepšia originálne miešané nápoje ako Cuba Libre, Piña colada, Mojito, Daiquiri, Mulata, Canchanchara, El Presidente, Culto a la Vida, 7 & Cola, ktoré sa v Street Cafe budú podávať.

Do Trnavy aspoň takto zavíta atmosféra najznámejšieho havanského podniku La Bodeguita del Medio, ktorý navštevoval sám Hemingway.

Bližšie informácie nájdete na stránke obchodného centra: www.city-park.sk a na facebooku: www.facebook.com/cityparktrnava.

(PR článok)

VIDEO: Atmosféra latino večera v Street Cafe

Ulož ako PDF
Napísal 9. augusta 2017 23:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.