reklama

Trnavské Rádio odštartovalo. Spolu s ním aj nový web

Trnavské Rádio oficiálne spustilo 17. novembra 2017 svoje vysielanie. Poslucháčov privítali jeho rezidentní moderátori Martin Cifrík a Maca Schmidtová. Obaja sú ostrieľanými hlasmi, keďže v minulosti pôsobili v celoplošných rádiách.

V deň štartu rádio zároveň sprístupnilo svoj nový web trnavskeradio.sk. „Dali sme si záležať. Reflektuje vizuálnu estetiku značky a má to najpodstatnejšie pre poslucháča – je prehľadný a stopercentne pripravený na počúvanie rádia cez smartfóny,” hovorí Dušan Vančo, programový riaditeľ rádia.

Rádio je vybavené najnovšou digitálnou technológiou. Technický riaditeľ Pavol Jurák dodáva: „Vysielame na najmodernejšej rozhlasovej technike, aká je v súčasnosti dostupná a veríme, že to je počuť.”

FOTO: Mona Hurbanová

Vysielanie začalo symbolicky 17. novembra 2017 na pravé poludnie a hlavné slovo mali Trnavčania.

Niekdajší rozhlasoví moderátori Vlado Voštinár a Dália Šaškovičová, hudobníci Jana Andevská a Robo Opatovský, spevák a pesničkár Bystrík, ale aj dídžeji a moderátori večerného vysielania.

V štúdiu sa objavili športovci Zuzana Rehák Štefečeková či Lukáš Greššák a mnoho ďalších regionálnych osobností, ktorí nové rádio uvítali do života.

Trnavské Rádio má ambíciu podporovať lokálnu hudobnú scénu a je výrazne orientované na región. Ponúkne lokálne informácie, Trnavský žurnál v spolupráci s Mestskou televíziou Trnava a tiež večerné relácie zamerané na menšinové hudobné žánre, literatúru a umenie.

Poslucháči si ho môžu naladiť na frekvencii 103,9 MHz v Trnave a okolí alebo na webe www.trnavskeradio.sk.

(TS)

FOTO: Mona Hurbanová

Ulož ako PDF
Napísal 20. novembra 2017 7:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.