reklama

Polícia žiada mužov, ktorí odhalili zlodejku peňaženky na vianočných trhoch, aby sa prihlásili

Obvodné oddelenie Policajného zboru v Trnave vedie vyšetrovanie z prečinu krádeže, ku ktorému došlo počas vianočných trhov v meste Trnava.

V sobotu 9. decembra okolo 12.15 h odcudzila podozrivá zo zle uzatvorenej dámskej kabelky peňaženku.

“Krádež si všimli dvaja muži asi vo veku 35 rokov, ktorí zakročili a peňaženku vrátili poškodenej majiteľke, za čo im patrí poďakovanie,” uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Polícia zároveň žiada týchto mužov, ako svedkov uvedenej krádeže, aby sa prihlásili na polícii a poskytli svoje svedectvo, čím by významným spôsobom mohli prispieť k objasneniu krádeže a usvedčeniu podozrivej.

Ulož ako PDF
Napísal 23. decembra 2017 8:27. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.