reklama

Na východe proti Spišskej Novej Vsi Trnavčanky bez bodu

V zápase o postup do play off volejbalovej extraligy sa stretli tabuľkoví susedia, nováčik Spišská Nová Ves a Hit UCM Trnava.

V prvých dvoch setoch dominovali domáce hráčky, ktoré vyhrali zhodne 25:17.

Rovnakou mincou však kontrovali aj hráčky Hit UCM Trnava a znížili na 1:2.

Štvrtý set patril opäť domácemu tímu, získal ho v pomere 25:16 a zápas 3:1 na sety.

Foto: Hit Trnava

Hráčkou zápasu sa stala albánska blokárka Sava Thaka, ktorá zaznamenala 15 bodov, z toho 4 bloky.

Na druhej strane kontrovala siedmimi blokmi Trnavčanka Lenka Režná. Režná a Thaka majú na konte zhodne 57 blokov a aktuálne vedú štatistiky extraligy v tejto činnosti.

Hit UCM Trnava je zatiaľ s piatimi víťazstvami na predposlednom mieste, jedno víťazstvo od postupového miesta, ktoré zaručuje účasť v play off.

V nedeľu 21.1.2018 nastúpia Trnavčanky proti ďalšiemu súperovi z východu z Kežmarku.

Najlepšia hráčka zápasu (MVP): Sava Thaka (BK97 Stova).

Pavel Bernáth, tréner Trnavy: “Zápas kopíroval naše posledné vystúpenie proti Novému Mestu nad Váhom. Hrali sme hlavne sami proti svojmu strachu a celý zápas mi prišiel kŕčovitý. V treťom sete sme sa trafili do servisu a keď sme mali zabojovať o zápas, tak sme sa v polovici štvrtého setu opäť zľakli. Bez ohľadu na volejbalové veci, chýbal mi tam vzdor.

BK97 Stova Spišská Nová Ves – Hit UCM Trnava 3:1 (17, 17, -17, 16)
Sp. Nová Ves: Zaťková 5, Nováková 6, Olejníková 17, Thaka 15, Auramchyk 11, Vikartovská 6, libero Želonková (Karasová 0, Kubičárová 0, Ravasová 0). Tréner: R. Žigraj.
Trnava: Melišová 5, Lukáčová 1, Slezáková 6, Režná 11, Vasková 7, Doluda 11, libero Gondeková (Kočišová 6, Behúnová 6). Tréner: P. Bernáth.

Ulož ako PDF
Napísal 21. januára 2018 14:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.